Predvádzacie vozidlá

Vy viete, čo musíte vykonávať vo vašej prevádzke a my pre Vás máme tie správne technológie.

Predvádzacie vozidlá našich partnerov sú plne zariadenie sortimo výbavou a „naložené“ širokým sortimentom náradia. Kedykoľvek sa s nimi môžete stretnúť vo vami vybranom prostredí a na rôznych podujatiach.

V prípade záujmu o dohodnutie si termínu s predvádzacím vozidlom neváhajte kontaktovať náš marketing Ing. Monika Šurinova, tel: 035/692 11 56, mobil: 0903/703 917 e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Dohodneme si stretnutie a dorazíme k vám aj s odborným technikom!

FEIN

Predvádzacie vozidlo FEIN má k dispozícií široký sortiment elektrického náradia, vďaka čomu ponúka technológiu riešenia podľa vašich potrieb. Odborní technici vám odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti, ktoré získali pri práci s náradím, poradia a odporučia vám technológie vhodné pre vyriešenie vášho problému. Vo vašom prostredí na vašom materiály môžete vyskúšať akumulátorové skrutkovače, vŕtačky, elektrické vŕtačky, skrutkovače, uťahováky, závitorezy, brúsky, prestrihovače a nožnice, špeciálne riešenia ako je korunkové vŕtanie do kovu v rôznych podmienkach, oscilačné náradie, ktoré je ideálne zostavené pre jednotlivé druhy remesla, automotive a domácnosť, kompletný program na opracovanie povrchov nereze a iné.

fein predvadzan...
p1010006
p1010007
p1010010
p1010011
p1010036

MAKITA

Široký sortiment svetovej značky elektrického náradia pohromade v jednom vozidle môžete využiť na predvedenie v areály vašej spoločnosti alebo prevádzky. Vlastnými rukami si môžete vyskúšať silu búracích a sekacích kladív, vŕtačiek, nové Lithium –Ionovové aku náradie, brúsky, píly, rezačky, frézy, hoblíky a veľa, veľa ďalšieho

makita2
makitadsc_01701
makitadsc_01742
makitadsc_01793
makitadsc_01864

DOLMAR

Predvádzací automobil plný záhradnej techniky nemeckej kvality, jednoducho kvalita. K dispozícii sú kosačky, krovinorezy, vyžínače, píly, rozbrusovačky a medzi novinkami aj čerpadlo a postrekovač so 4-taktným motorom.

dolmar
predok
zadok

SORTIMO

Mercedes-Benz Vito s výbavou Globelyst je zariadený v plnej výbave tak, aby ste mali možnosť vidieť čo najširší sortiment a možnosti použitia. Touto cestou chceme umožniť, aby zariadenie SORTIMO v praxi videlo čo najviac remeselníkov a odborníkov, aby sa zoznámili s používaním tohto zariadenia v praxi, vo firme a vo svojom automobile, ktorý im slúži ako oddaný pomocník pri práci. SORTIMO Globelyst sa hodí do každého automobilu hoci len na prevoz tovaru, ktorý by mal byť zabezpečený proti posunutiu a deformácii, až po servisný alebo montážny automobil so zásuvkami. Variabilita a funkčnosť zariadenia vám umožňuje uskutočniť vlastnú predstavu a víziu o tom, ako by mohol vyzerať váš úžitkový automobil. Vašej predstavivosti dodáme impulz našim predvádzacím autom SORTIMO Globelyst.

sortimo vito 1
sortimo vito 2
sortimo vito 3
sortimo vito 4

BOSCH

Predvádzacie vozidlo Bosch so širokým sortimentom a všetkými novinkami, ktoré si môžete kdekoľvek vyskúšať. V sortimente nájdete nový veľmi široký akumulátorový program, vŕtacie a sekacie kladivá, vŕtačky, stavebné lasery a merače, brúsky, hoblíky, píly, stacionárne náradie a iné

bosch

RIDGID

Predvádzacie vozidlo plné náradia oblúbenej americkej značky RIDGID. Vyskúšajte si presnú detekciu a lokalizáciu porúch v potrubiach, či kanalizáciách, čistenie potrubí, rezanie, ohýbanie, lisovanie, či delenie roznych rozmerov potrubí od najmeších po najväčšie.

 

ridgid predvadz...
ridgid predvadz...
ridgid predvadz...