Zariadenie servisných vozidiel

headere ubersicht

slider globelyst slider workmo slider hd LogicLine TB150XL

 

 Globelyst

WorkMo

Sortimo HD

Nadstavby valníkov

 
Úložný systém, ktorý
prinesie poriadok
do vášho úžitkového
vozidla
Flexibilný systém
zariadenia v úžit-
kovom vozidle
i v dielni zároveň
Regálový systém pre 
extrémne podmienky
a zaťaženie
 
Nové možnosti zariade-
nia valníkových automo-
bilov
 
 
         
boxy a kufre flex reck podlaha a steny nosiče  

Sortiment kufrov

Upevnenie   nákladu

Podlaha a obloženie

 Strešné systémy

 

Široký sortiment stoho-
vateľných boxov a kuf-
ríkov, ktoré zapadnú
do vášho vozidla
Jednoduché úchopné oká, 
ktorými upeníte náklad 
a preprava je bezpečná
 
Základom pre bezpečnú
prepravu nákladu je plá-
vajúca podlaha a oblo-
ženie 
Široký sortiment strešných
nosičov, rebríkov a
systémov
 
 
         
SafeClamp pair  ufo  prislusenstvo sortimo WEB   

Safe Clamp

Ufo zámok

Široký sortiment príslušenstva

 
Uzamykanie na rebríky
 Dodatočné uzamykanie vozidiel
 
   

 

SORTIMO - s dobrým pocitom za chrbtom 

Drobné súčiastky a náradie sú vo Vašom zariadení automobilu bezpečne uložené a napriek tomu Vám zostáva ešte veľký priestor pre prístroje a neskladný náklad. Priestor, ktorý ste predtým nemali. Regálové systémy SORTIMO  zabránia tomu, aby upevnený náklad pri havárii ohrozil život posádky automobilu. Sortimo neustále vykonáva Crash testy pre bezpečnú prevádzku. Stavebnicový systém sa dá navrhnúťa poskladať pre každý typ automobilu, každé zameranie a požiadavku.Sortimo od svojich začiatkov spolupracuje s výrobcami automobilova vyvíja spoločné koncepcie a rôzne varianty zariadenia pre remeslo a servis. Riešenia zariadení sú prispôsobenépre všetky druhy automobilov. Dokonca vaše servisné vozidlo môžete byť zahrnuté do leasingu.

Nábytok do vozidla pre každý typ automobilu

Citroën

citroen
citroen2
citroen3
citroen4

Fiat

fiat
fiat1
fiat2
fiat studie

Ford

ford
ford2
ford3

Mercedes-Benz

mercedes
mercedes1
mercedes3

Nissan

nissan
nissan2
nissan3

Opel

opel
opel1
opel2
opel3

Peugeot

peugeot
peugeot1
peugeot2
peugeot3

Renault

renault
renault2

Volkswagen

vw
vw1
vw2
vw3
vw4
vw5

Nábytok do vozidla pre každé remeslo a zameranie

navrhneme vám do detailu prepracované riešenie zariadenia automobilu. Pri praktických rozhovoroch s remeselníkmi sme vyvinuli riešenia, ktoré presne vystihujú to čo si Vaša práca vyžaduje.

Inštalatér, plynár, vodár a kúrenár

Náradie a montážne diely majú svoje pevné miesto. Všetko je bezpečne a prehľadne uložené a hlavne vždy po ruke. Na hľadanie v automobile môžete zabudnúť a kľudne prenechať vašej “milej“ konkurencii. Plynové fľaše vo vašom automobile sú prostredníctvom upínacích líšta pásov s račňou perfektne upnuté, zabezpečené a hneď použiteľné. Pri prevoze všetkých druhov plynov zabezpečí permanentné odvetranie vo vašom automobile SORTIMO strešný a podlahový vetrák, tým nehrozí prípadné vznietenie prevážaných plynov. Pri ťažkej práci Vám bude určite vyhovovať sklopná doska so zverákom. Náradie v kufroch rôznych veľkostí jednoducho a prehľadne zaistíte pohyblivým excentrom.

shk
shk2
shk3

Elektrikár

Bezpečný a prehľadný transport neónových svietidiel, rozvodných trubiek,káblov, rôzneho drobného inštalačného materiálu a náradia vo Vašom pracovnom automobile predstavuje často krát výzvu.V spolupráci s vami - elektrikármi, ľuďmi z terénu SORTIMO vyvinulo nové úložné komponenty vo svojom výrobnom programe,ktorými trafili klinec po hlavičke – a tým optimálne vyriešilipre elektrikársky obor typické každodenné požiadavky na uloženie materiálu v servisnom automobile. So zariadením Sortimo takisto nájdete priestor pre váš rebrík, kufrík s náradím alebo kufor s príklepovou vŕtačkou.

elektrikar
elektrikar3
elektrikar23
elektro

Klimatizácie a kúrenie

Tak ako sa starajú klimatizéri a kurenári o príjemný klímu na pracovisku alebo v domácnosti, tak sa my staráme o príjemnú pracovnú atmosféru vo vašom pracovisku na kolesách našim regálovým systémom. Citlivé meracie a pracovné pomôcky budú vždy prehľadne uložené a prepravované na potrebné miesto. Drobný materiál bude vždy pripravený k použitiu a tiež robustné predmety si vždy nájdu svoje pevné miesto. Pre flaše s chladivom máme pre vás pripravený špeciálny regál v ktorom ich môžete jednoducho uložiť a upínacími pásmi bezpečne zaistiť. Dokonca aj pri maximálnom brzdení zostanú na svojom mieste. Variabilné zaistenie kufrov rôznych veľkostí umožní ich jednoduché zaistenie a prepravu. Taktiež náš odvetrávací systém ložnej plochy sa stará o výmenu vzduchu v ňom a tým prispieva k vyššej bezpečnosti. A tak hľadanie náradia a materiálu môžete pokojne prenechať konkurencii. Pozrite si ukážku realizácie regálových systémov v úžitkovom vozidle na motnáž a servis klimatizácie a vzduchotechniky.

klima
klima2

Klampiar

Dve rôzne zákazky nikdy nie sú rovnaké. Každá zakázka je novou výzvou a vyžaduje rozhodnutia na ktorých záleží jej úspech. Práve preto SORTIMO podporuje vaše profesionálne vystupovanie u zákazníka a svojimi riešeniami zariadenia automobilu zvyšuje aj efektivitu vašej práce. Po konzultácii s remeselníkmi z vášho oboru a po zvážení ich požiadaviek sme navrhli zariadenie automobilu s dlhými odkladacími regálmi pre prevoz rúr a odkvapových žlabov, sklápací zverák pre ťažšiu prácu alebo aj profesionálny strešný nosič na úžitkové vozidlo pre rebríky a potrebný materiál.

klampiar
klampiar2
klampiar3
klampiar4

Maliar

maliar
maliar2
maliar3

Stolár / okenár

dravar 2
dravar3
dreav
drevari
okenar
okenar2
okenar3

Stavebníci

geo
geo2
geo3

Kuriér

kurier
kurier2
kurier3
kurier4
transport
transport2

Policajti

policajti
policajti2

Hasiči

hasici
hasici2

Novinky zo sveta zariadovania automobilov

Nová generácia SORTIMO


Nová generácia zariadenia servisných vozidiel Globelyst M, ktorú uviedlo SORTIMO v túto jeseň na trh, prináša ešte väčšiu funkčnosť, nový dizajn i úsporu hmotnosti.  Nová generácia stavebnicového systému skriniek so zásuvkami a regálmi s policami inteligentne spája kovové materiály, oceľ a hliník, s plastmi a kompozitmi. Na police, zásuvky a všetky skrinky sa použila pevná oceľ, bočné steny a stĺpiky sú z ľahkého hliníku, držiaky zásuviek a odkladacie priestory z vysokokvalitných plastov a ľahké a pevné dlhé súčiastky z kompozitov. Správny materiál sa vždy vyberal podľa toho, ako sa jeho pevnosť osvedčila v konkrétnej situácii. Použité materiály v sebe spájajú nízku hmotnosť a extrémne vysokú stabilitu. Oproti predchádzajúcej generácii je nový systém až o 19 percent ľahší, napríklad doteraz 182 kg vážiace zariadenie úžitkového vozidla v novom dizajne zaťaží vozidlo len 156 kilogramami, čo v praxi znamená, že môžete naložiť o takmer 30 kilogramov viac nákladu alebo znížite spotrebu paliva približne o pol percenta.

Za vylepšenou funkčnosťou zariadenia stojí ergonómia zásuviek s jedinečnými držiakmi z pevného ABS plastu. Vďaka priehľadným predným stenám zasa vždy uvidíte čo sa nachádza v jednotlivých S-BOXXoch. Nové úchyty pre rozsiahly sortiment príslušenstva pribudli aj na vonkajších bočných hliníkových stenách, ktoré sú posiate oválnymi dierami. Najvýznamnejším príspevkom pre bezpečnosť je integrovaný systém ProSafe, ktorý poskytuje veľké množstvo upevňovacích bodov pre bezpečné upnutie dodatočného nákladu upínacími pásmi.  Priestor na drobnosti a náradie tvoria L-BOXXy, ktoré sú odnímateľné a ľahko prenosné. Vnútorný priestor skriniek a boxov ponúka prostredníctvom variabilného príslušenstva maximálnu flexibilitu, viacero boxov môžete prostredníctvom klick-systému  spojiť, stohovať, rozdeliť, či premiestniť na kolieskach tam kde potrebujete. Nová generácia samozrejme absolvovala nárazové crash testy a disponuje aj certifikátom TÜV.

Slovenská odborná a motoristická verejnosť videla prvýkrát nové SORTIMO na stánku firmy Mercedes-Benz Slovakia počas jesenného Autosalónu v Nitre. K dispozícii je aj novozariadené predvádzacie vozidlo, ktoré radi u vás pristavíme. 

featured-produc...
featured-produc...
featured-produc...
rotate-image2
rotate-image3
rotate-image4

L-BOXX - mobilný poriadok a inteligentná mobilita

Nový systém ukladania

Sortimo prichádza s novým prevrataným L-BOXX programom a robí mobilný poriadok stohovateľným a prenosným.

Stabilný plastová konštrukcia L-BOXX-u ho robí ľahkým a jeho rozmery sú prispôsobené pre použitie v existujúcom regálovom systéme. Môžete ho uložiť v regálovej vani, na praktickom výsuve alebo jednoducho pripevniť na dierovaný panel. Vďaka 4 veľkostiam si môžete svoje náradie a drobný materiál prehľadne uložiť do boxov, jednoduchým klik systémom spojiť v jeden celok a transportným vozíkom bez námahy preniesť na potrebné pracovné miesto. Svojím vnútorným usporiadaním prostredníctvom držiakov náradia, rôznych vnútorných boxov, penovej výplne, držiaka sprejov a vysiaceho registra je predurčený k vášmu ideálnemu pracovnému pomocníkovi ako má byť. Jeho ďalšie vlastnosti a prednosti si môžete pozrieť na videu, stačí kliknúť na http://www.technia.sk/ /zariadenie-servisnych-vozidiel

l-boxcf17d4f553
l-boxx
l-boxx1
l-boxx2
l-boxx3
l-boxx4
l-boxx5
l-boxx6
l-boxx7
l-boxx8
l-boxx792c1ea84...
l-boxxae3425001...
l-boxxec1f3456e...

video Sortimo L-BOXX

video Sortimo CarMo

So systémom L-BOXX sa stretnete aj pri kúpe náradia spoločnosti Bosch

Pre transport - pohodlnejší ako všetky kufre:

* neporaziteľne jednoduché spájanie a rozpájanie rôznych L-BOXXov na pohodlné prenášanie viacerých kusov elektrického náradia.
* Exkluzívna kompatibilita so značkou Sortimo: perfektne a priamo (bez adaptéra) sa hodí k systému zariaďovania automobilov od firmy Sortimo, ktorý má certifikát skúšobne TÜV, pre optimálne zabezpečenie nákladu a ochranu posádky aj v extrémnych situáciách.

Na uskladnenie - flexibilnejší ako akýkoľvek kufor:

Vďaka širokému sortimentu príslušenstva od firmy Sortimo sa L-BOXX dá konfigurovať prakticky ľubovoľne, aby bolo možné poriadne uskladniť elektrické náradie, príslušenstvo a spotrebné materiály.

Tak sa systém L-BOXX stáva vaším dlhodobým partnerom v oblasti poriadku a prenášania, ktorý vás vďaka svojej konštrukcii nenechá v štichu ani pri zaťažení až 100 kg.

Nový akumulátorový vŕtací skrutkovač GSR 14,4-2-LI Professional je už teraz dostupný v systéme L-BOXX.

 

(písali sme v TECHNIA-REPORT č. 6, ročník 3, strana 3)
Všetci dobre vieme, že pri práci s úžitkovým automobilom nemôžeme flexibilitu, kvalitu, ani rôznorodosť použitia ložného priestoru vylúčiť. SORTIMO, ako odpoveď na užívateľské požiadavky remeselných služieb a servisných služieb prinieslo nový modul – rýchlo vyberateľný systém Easy-Click.Tento modul vytvorí z ložného priestoru vášho automobilu rôznorodé a variabilné montážne vozidlo. Rýchlo vyberateľné zariadenie Easy-Click pre pojazdné dielne, je modul na kolieskach alebo na klzných koľajniciach, ktorý dokáže každý jeden užívateľ v priebehu pár minút vybrať, a zároveň aj spätne nainštalovať. Veľmi ľahkým spôsobom, t.j. jednoduchým „kliknutím“, viete obvyklý statický pevne namontovaný modul zbaviť pevného pripevnenia a spraviť tak z neho v jednom okamihu kompletne vyberateľný modul. Takto zabezpečíte, aby bola Vaša pojazdná dielňa zmenená podľa vašich požiadaviek na rôzne pracovné činnosti, alebo aj, na plnenie trasportných úloh.Niekedy pri práci potrebujete preniesť viacero kufrov s náradím na montážne pracovisko, kde sa s autom neviete dostať. Teraz vám prácu uľahčí modul na kolieskach, ktorý nahradí niekoľko kufrov na náradie a navyše, na kolieskach je aj ľahko presúvateľný. Pri tvorbe veľkej automobilovej flotily je rýchlo vyberateľný modul pomocou pri častých prestojoch. Takže vozidlo môže byť každý deň upravené inak. Jeden deň ako montážne vozidlo, druhý ako servisné vozidlo a ďalší deň ho s použitím celej úložnej plochy môžete využiť ako špedičné vozidlo na transport tovaru.Nové rýchlo vyberateľné zariadenie je súčasťou tretej generácie SORTIMO Globelyst zariadení automobilov. Základom Sortimo Globelyst je vysoko pevná hliníková konštrukcia SPACE FRAME, ktorá má menšiu hmotnosť a väčšiu stabillitu. Easy Click systém môže byť pripevnený na ľubovoľne na konfigurovný modul, vďaka nemu homôžete potom hocikedy ľahko vybrať z Vášho automobilu.

easyklik
easyklik1
easyklik2
easyklik3
easyklik4
easyklik5
easyklik6
easyklik7

Výsuvné plošiny / MultiRack

multirack
multirack1
multirack2
multirack3
multirack4
multirack5
multirack6

Vhodná do všetkých úžitkových vozidiel, je ľahko dostupná ajz vysokozvyžného vozíku, po zasunutí sa plošina automaticky zaistí a náklad je bezpečne uložený, zvyšuje pasívnu bezpečnosť, vhodná aj pri preprave ťažkých nákladov napr.generátorov a kompresorov, max. nostnosť 250kg

Rebríkové systémy Prime Design

Prime Design je vedúcou fi rmou na trhu výroby a designu ergonomických rebríkových systémov pre úžitkové vozidlá. Kombináciou inovačného ergonomického designu, hliníkovej konštrukcie, modulovej flexibility sa tejto firme podarilo vyvinúť kvalitný výrobok s dlhou životnosťou. Pôvodcom a autorom patentu tzv. Rotation Rack bol predavač príslušenstva pre rebríky. Pri predvádzaní musel rebrík na svojom transportéri mnohokrát zdvihnúť hore a opäť spustiť dole. Niekoľkokrát sa zranil pri tejto činnosti, častokrát mu nakladanie a vykladanie spôsobovalo bolesti chrbta. Bolo mu zrejmé, ako veľmi týmito pohybmi zaťažuje
svoje telo a začal rozmýšľať o vývoji prototypu pre vlastnú potrebu. Vyvinul praktický otočný mechanizmus na nakladanie rebríkov. Od tejto chvíle sa potenciálni zákazníci behom predvádzania rebríkov viac zaujímali o rebríkový systém ako o rebrík samotný. Po 15-tich rokoch je veľmi pyšný na to, že jeho fi rma je celosvetovo považovaná za vedúcu fi rmu na trhu ergonomických rebríkových systémov. Prime Design vyvinul Rotation Rack pre väčšinu vozidiel a rôzne použitie. Štandardný model je vhodný pre Transporter, Pick-Up alebo pevné strechy do 2,10 m. Model pre vysokú strechu je vhodný pre strechy vysoké od 2,10 m do 3 m. Iný model bol vyvinutý pre nadstavby na úžitkové automobily. Paletu produktov uzatvára nehydraulické vybavenie pre Transportér so
strechou vysokou do 2,10 m.

2
3
4
5
7
11
12
13
14
15
banner
_mg_1320
_mg_1332
_mg_1335