Ochrana rúk ANSELL

Kvalitná ochrana rúk

Spoločnosť Ansell Occupational Healthcare ako jeden z hlavných obchodných segmentov vyrába a predáva široký sortiment ochranných rukavíc určených na použitie v priemysle. Ako inovatívny výrobca máčaných, vystužených povrstvených a pletených rukavíc, ponúka kompletný sortiment výrobkov, pokrývajúcich všetky sektory priemyslu, vrátane automobilového, železospracujúceho, farmaceutického a potravinárskeho.

Svetový líder v oblasti dizajnu, vývoja, výroby a marketingu výrobkov pre bariérovú ochranu má prevádzky v Amerike, Európe a Ázii, na celom svete zamestnáva viac než 12 000 ľudí a je lídrom na trhu s kondómami a rukavicami z prírodného latexu a syntetických polymérov.

Konzultačná služba GUARDIAN pre priemyselné výrobné prevádzky.

Táto jedinečná metodika vyhodnocovania, zameraná na výber najvhodnejších pracovných rukavíc, pomáha nadnárodným spoločnostiam zvyšovať viac než len bezpečnosť pri práci. Guardian pomáha spoločnostiam objektívne štandardizovať vlastné potreby, znižovať obstarávacie náklady, znižovať náklady spojené s používaním výrobku predĺžením jeho životnosti, dokonca pomáha zvyšovať produktivitu práce používaním rukavíc, ktoré sú  vhodnejšie pre danú pracovnú úlohu. Početnosť pracovných úrazov u dodávateľov OEM (výrobcovia originálnych dielov) pre hlavné európske automobilky sa znížila zo 64 na 5 len pár mesiacov po tom, čo boli implementované odporúčania na základe vyhodnotenia systémom GuardianSM. Iná medzinárodná spoločnosť zaznamenala 27,4%-né zníženie nákladov vďaka zníženiu zásob, ako dôsledok štandardizácie vlastných potrieb a použitia rukavíc s dlhšou životnosťou. Na  základe týchto presvedčivých výsledkov sa spoločnosť Ansell rozhodla spustiť v Európe vyhodnocovania systémom Guardian vo veľkom.