Chemické výrobky pre priemysel

CRC Industries, celosvetový dodávateľ chemických výrobkov pre priemysel, zastrešuje strojárenský priemysel, kovoobrábanie, údržbu, spracovanie potravín, automobilový priemysel a elektroniku viac ako 50 rokov.

CRC má svoj európsky výrobný závod v Belgicku a Anglicku, kde sú všetky aktivity vykonávané v súlade s predpismi a smernicami EÚ. Predaj sa uskutočňuje prostredníctvom národných distribútorov vo všetkých európskych krajinách.

Spoločnosť certifikovaná ISO 9001:2008 vyrába a dodáva čistiace prostriedky, mazadlá, antikorózne produkty, lepidlá, zváracie prípravky, prísady, nátery, farby, produkty na lisovanie a iné špeciálne výrobky vyvinuté na základe špecifikácie koncových užívateľov. CRC ponúka veľmi široké portfólio výrobkov pre údržbu, opravy a revízie. CRC zaručuje vysokú kvalitu produktov vďaka prísnym pravidlám vo výskume, vývoji a výrobe. Snaží sa aby vyhovovali dnešným prísnym ekologickým a bezpečnostným normám. Ďalej vyvíja nové produkty a kontinuálne prispôsobuje existujúce výrobky, aby vyhovovali potrebám zákazníkov.

Väčšina výrobkov CRC sa predáva v aerosólových formách, pre veľké aplikácie sú k dispozícii aj 5 litrové resp. 20 litrové kanistre, dokonca sa dodáva aj v 200 litrových sudoch.
Vďaka vysokému štandardu kvality a niektorým sofistikovaným technologickým riešeniam (nehorľavý CO2 pohon, špeciálny 360°C ventil) poskytujú CRC produkty vždy výkonné, bezpečné a cenovo efektívne riešenia pre všetky chemické problémy pri údržbe, opravách a revíziách.
„Presvedčte sa sami, že CRC je najlepšie riešenie”

Kategórie produktov

  • Čistiace prostriedky
  • Mazivá
  • Protikorózne produkty
  • Farby
  • Špeciálne produkdy
  • Zváracie produkty
  • Lepidlá
  • Príslušenstvo

 

LÍDER V ZARIADENIí SERVISNÝCH VOZIDIEL

Nájdite viac praktických riešení pre zariadenie vašej pojazdnej dielne
ZISTIŤ VIAC

Nenašli ste to, čo hľadáte?
Napíšte nám. Okrem produktov v katalógu máme v ponuke viac ako 100 000 položiek.

Kontaktný formulárKontaktné údaje
Priestor pre vašu správu*