FEIN Multimaster

Univerzálny systém pre prestavbu a renováciu

Nová generácia FEIN MULTIMASTER s upínaním STARLOCK™

Za vyše 45 rokov svojej existencie sa univerzálne náradie FEIN MultiMaster nespočetnekrát osvedčil a dokázal, že odoláva aj najnáročnejším požiadavkám v oblasti renovácie a prestavby. Dnes, po vypršaní patentu vynálezcu, v čase keď je trh zaplavený množstvom multifunkčného náradia rôznych značiek, prichádza spoločnosť FEIN na trh s úplne novým systémom upínania, ktoré zjednodušujú prácu a zvyšujú efektívnosť.  Nový systém upínania vyvinul FEIN v spolupráci so firmou BOSCH. Spoločne tak zavádzajú nový vysoký štandard príslušenstva pre multifunkčné oscilačné náradie pod názvom Starlock ™.

 multimaster starlock1

A aké výhody prinesie toto nové príslušenstvo užívateľom, ktorý si radi doma čo to opravia, renovujú, či vyrábajú?

Hneď prvým prekvapením je upínanie. Nové príslušenstvo Starlock ™  sa ľahko upína a vymieňa. Nemusíte sa hrať so žiadnou maticou či presne nasádzať a upínať nástroj. Príslušenstvo so systémom Starlock  ™  stačí položiť,  jemne pritlačiť naň náradím a už je upnuté. Na povolenie stačí povoliť páčkou a môžete nasadiť ďalšie príslušenstvo. Už nemusíte čakať, kým pílový list vychladne, aby ste ho vôbec mohli chytiť a uvoľniť. Trocha tréningu a príslušenstvo vymeníte za tri sekundy.  Ďalšou zásadnou zmenou je výkon a presnosť. Upnutie Starlock ™ je 3-dimenzionálne, už samotné upevnenie do náradia je veľmi pevné a presné. Skutočne, práve toto riešenie zabezpečuje väčší prenos sily a menší „bočný“ výkmit pri kontakte s materiálom.  Vďaka novému upínaniu Starlock ™ je  zlepšený výkon, práca trvá oveľa kratšie, je menej namáhavá, na samotný stroj sa prenášajú menšie vibrácie a náradie je oveľa tichšie.

Nová generácia pílových listov s japonským ozubením

FEIN vyrába všetko príslušenstvo pre multifunkčné náradie  exluzívne v Nemecku, čo zaručuje  vynikajúcu kvalitu a výkon. Ako jediný v súčasnosti vyrába pílové listy E-cut s novým uchytením Starlock ™ z nehrdzavejúcej ocele. A ak k tomu pridáme špeciálne bimetálové tzv. japonské ozubenie, ktoré bolo vyvinuté na náročné práce s tvrdým drevom, vznikne vám nástroj s najrýchlejšou reznou rýchlosťou na trhu. Ozubenie pílových listov e-cut umožňuje odvádzať pri rezaní piliny. Na prvý pohľad máte pocit, že nepílite drevo. Výsledný rez je pekný, čistý, oveľa  hladší a presnejší. Náradie pracuje oveľa tichšie a vibrácie takmer necítite. A navyše nové  pílové listy majú trojnásobne dlhšiu životnosť.

fein multimaste...
fein multimaste...
fein multimaste...
fein multimaste...
fein multimaste...
fein multimaste...
fein multimaste...
fein multimaste...
fein multimaste...
fein multimaste...

Celý sortiment multifunkčného oscilačného náradia

FEIN MultiMaster a príslušenstva nájdete na www.multimaster.sk 

 

Multifunkčné náradie FEIN MultiMaster

Multifunkčné náradie FEIN MultiTalent

FEIN Multimaster Quick Start 

fein multimaster quickstart

FEIN Multimaster TOP

fein multimaster top

FEIN MultiTalent Start

fein multitalent start

FEIN MultiTalent Quick Start
fein multitalent quickstart

FEIN Multimaster TOP Extra

fein multimaster topextra

FEIN Multimaster Aku
fein multimaster aku
FEIN MultiTalent Aku
fein multimaster aku
 

PREHĽAD POUŽITIA

FEIN MULTIMASTER sa vďaka oscilačnému priebehu pohybu a obzvlášťvďaka užívateľovi blízkemu príslušenstvu prezentuje ako neporaziteľne mnohostranný a presný špeciálny nástroj -perfektný pre všetky profesionálne prestavby, renovácie a opravy.

S FEIN MULTIMASTER pracujete rovnobežne s povrchom. Vyčnievajúce klince, skrutky alebo rúrky sa tak môžu odrezať absolútne presne. Rozsiahle príslušenstvo otvára netušené možnosti použitia pri hobby, starostlivosti o dom a záhradu - od ostrenia nástrojov po modelárstvo.
Jednotlivé chybné obkladačky sa dajú cielene vymeniť pri minimálnom vzniku prachu, staré lepidlo na obkladačky sa dá pohodlne odstrániť. S vysokým rezným a úberovým výkonom pracuje FEIN MULTIMASTER perfektne so všetkými relevantnými materiálmi - tým odpadajú manuálne práce a improvizované riešenia.
Od rozrezania dielov karosérie až po lakovacie a leštiace práce pracuje FEIN MULTIMASTER Pri reštaurovaní nábytku sa dajú doteraz časovo náročné manuálne práce ako je tvarové brúsenie urobiť viditeľne rýchlejšie a efektívnejšie.
Aj silne zvetrané povrchy sa dajú úplne a perfektne zrenovovať v prekvapivo krátkom čase. S FEIN MULTIMASTER odlepíte staré krytiny bez námahy a presne narežete parkety, laminát, podlahové lišty a zárubne.

Video