Akumulátorové nožnice na plech FLEX

 

Švajčiarska precíznosť

Nožnice na plech a prestrihovač plechu 18V s EC-motorom

Na jeseň 2023 FLEX predstavuje dve novinky, ktoré zaručene zjednodušia prácu s plechom – akumulátorový prestrihovač a nožnice na plech. Nožnice a prestrihovač plechu rozširujú sortiment akumulátorového náradia FLEX 18V a dopĺňajú medzeru v segmente opracovania kovu. Sú súčasťou jednej z najkomplexnejších produktových radov pre opracovanie kovu na trhu.

 

 Ako každé náradie FLEX, aj tieto sú vytvorené s ohľadom na precízne spracovanie kovových materiálov a plechov, a sú ideálne pre širokú paletu priemyselných odvetví.

 

FLEX Nožnice na plech a prestrihovač plechu 18V s EC-motorom

 

FLEX SHE 16 18-EC a KNE 16 18-EC sú dvoma inovatívnymi akumulátorovými nástrojmi, ktoré vám umožnia vykonávať presné a efektívne strihanie a prestrihovanie bez iskier. Sú určené pre rôzne profesionálne odvetvia, od inštalatérov, klimatizérov, zámočníkov až po automobilový, strojárenský či letecký priemysel.
Švajčiarska precíznosť v každom detaily.

 

FLEX nešetrí na precíznosti, požíva vysokokvalitné nástrojové hlavy od známej značky TRUMPF. Oba nástroje sú vybavené bezuhlíkovým silným 18V-motorom, ktorý zabezpečuje rýchly postup práce a vysokú reznú rýchlosť. Elektronická ochrana pred preťažením a monitorovaním teploty zabezpečujú dlhú životnosť nástrojov. Rýchlosť rezania prispôsobuje podľa materiálu a pracovného úkolu vďaka nastaviteľným štyrom rýchlostným úrovniam.

 

 

Maximálna manévrovateľnosť a bezpečnosť

 

SHE 16 18-EC sú praktickými a ľahko ovládateľnými akumulátorovými nožnicami na plech, ktoré zvládajú rezanie bez otrepov. S maximálnou schopnosťou zatáčania pre pohodlné rezanie malých polomerov od 15 mm a nastaviteľným rozsahom nožov pre rôzne hrúbky plechu, zaručujú čistý rez a bezpečnú prácu.

 

Výkonný akumulátorový prestrihovač KNE 16 18-EC je ideálnym na rezanie plochých a tvarovaných plechov. S dobrou schopnosťou zatáčania pre zárezy a vnútorné výrezy polomerov od 40 mm, s možnosťou nastavenia smeru rezania bez použitia ďalších nástrojov až do 360°, zabezpečujú čisté rezy bez iskier a bez kovového prachu. Voliteľný vak na zbieranie odpadu chráni pred kontaktnou koróziou v dôsledku zanechaných špón.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Využite naše 30 ročné skúsenosti s profesionálnym náradím a dohodnite si testovanie priamo u vás. Pomôžeme vám násť to správne riešenie.
VIAC INFO

 

Štíhly a ľahký pre jednoduchú manipuláciu

 

Obvod rukoväte týchto nástrojov je iba 147 mm, čo z nich robí veľmi štíhle a ľahké stroje, ideálne pre precíznu manipuláciu a použitie v rôznych aplikáciách.

 

Rôzne aplikácie

 

Nástroje SHE 16 18-EC a KNE 16 18-EC sú vhodné pre rôzne aplikácie, vrátane rezania profilov, vlnitých plechov, drôtového pletiva a cievkových pásov. Typickými príkladmi použitia sú výrezy pri inštalatérskych prácach, demontáž nádrží a orezávanie drôtového pletiva alebo cievkového pásu.

 

 

SŤIAHNITE SI AKCIOVÝ KATALÓG

Stiahnite si najnovšie vydanie akcie Best of FLEX a zistite viac o náradí FLEX
STIAHNUŤ

 

S akumulátorovými nástrojmi FLEX SHE 16 18-EC a KNE 16 18-EC môžete spoľahnúť na švajčiarsku precíznosť a výkonnosť. Prejdite na vyššiu úroveň v oblasti opracovania kovu s FLEX, dohodnite si predvedenie a vyskúšajte ho vo vlastnej prevádzke.

 

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 42 – Jeseň / Zima 2023

ČÍTAŤ VIAC

 


Nakúpte produkty FLEX

  • Akumulátorová leštička FLEX PXE 80 10,8-EC / 2,5 P set

    566 €
  • Akumulátorová vŕtačka DD 4G 18.0-EC/5.0 bez batérie

    310,80 €
  • Akumulátorový skrutkovač FLEX v L-BOXX kufríku

    266,80 €