Ďakujeme za dôveru a prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov v novom roku 2021.

 

DORUČOVANIE ZÁSIELOK POČAS SVIATKOV

 

Garantujeme doručenie zásielok do Vianoc len na skladové položky a na objednávky obdržané do 18. decembra 2020.
Neskladové položky, ktoré je potrebné objednať u dodávateľa budeme objednávať až po 11. januári 2021. Robíme čo je v našich silách, avšak vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete je nutné pri neskladových položkách počítať aj s viac ako dvoma týždňami dodania od 11. januára 2021. Všetky skladové položky vám radi doručíme medzi sviatkami aj počas lockdownu.

 

TÍM TECHNIA

 


 

 

Spoločnosť TECHNIA, spol. s r.o. vznikla v roku 1992 so sídlom v Nových Zámkoch ako firma zaoberajúca sa distribúciou elektrického a pneumatického náradia pre priemysel a remeselnícke prevádzky. Dnes reprezentujeme niekoľko známych svetových výrobcov elektrického ručného náradia, pneumatického náradia, brusív, ochranných pomôcok a iného sortimentu. Od roku 1995 sa spoločnosť zaoberáme zariaďovaním servisných vozidiel pre všetky remeslá a typy vozidiel a v roku 2011 sme zaviedli do priemyslu prvé inovatívne systémy skladovania prostredníctvom výdajných automatov. V súčasnosti zamestnáva 30 kmeňových zamestnancov pôsobiacich v celej slovenskej republike.

 

Vieme čo predávame, robíme to už takmer 25 rokov.

Pri nákupe vám tím obchodníkov poskytneme odborné poradenstvo. Pomôžeme vám pri výbere vhodného produktu, poradíme a zodpovieme na akékoľvek otázky.

 

Zo sortimentu vyberáme:

  • ručné elektrické náradie: Fein, Makita, Bosch, Trumpf
  • pneumatické náradie: Dynabrade, Ingersoll-Rand, 3M
  • stacionárne pásové brúsky: Grit
  • príslušenstvo: 3M, Eisenblätter, Hawera, Pferd, Osborn
  • generátory elektrického prúdu: Eisemann, Geko
  • komunálne náradie: Bahco, Stanley, Tona, Gedore, Ampco, Wiha, Proxxon, Zbirovia, Knipex
  • zariadenie servisných vozidiel pre všetky remeslá a typy vozidiel: Sortimo
  • osobné ochranné pomôcky a bezpečnosť na pracovisku: 3M, Peltor, Ansell, Brady, ČERVA
  • Inteligentné výdajné automaty

 

 

Predajňa

V predajni nájdete prehľad najbežnejšie používaných strojov, náradia, elektrocentrál, kompresorov, ochranných pomôcok a príslušenstva rôznych značiek. Všetko k dispozícií k vyskúšaniu, porovnaniu i priamo k odberu

Vyše 5 tisíc tovarových položiek skladom, pripravených k okamžitej expedícii priamo k zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí

 

Autorizované servisné stredisko

Servisné stredisko poskytuje záručný a pozáručný servis, opravy a údržby všetkých u nás zakúpených strojov.

FEIN, BOSCH, MAKITA, DOLMAR,  TRUMPF, INGERSOLL-RAND, DYNABRADE, 3M,  EISEMANN, GEKO, BAHCO

 

Autorizované montážne stredisko

montážne stredisko zabezpečuje kompletnú montáž servisných a úžitkových vozidiel.

 

Poradenstvo

Okrem dodávok tovaru a technológie servisu Vám ponúkame naše produkty zo sféry poradensko-konzultačnej, školiacej ako aj bezplatné predvádzanie a testovanie našich produktov a špeciálne riešenia v rôznych oblastiach.