AKCIA SORTIMO 2024

Vyberte si z aktuálne ponuky akciových produktov pre vaše zariadené vozidlo SORTIMO.

SORTIMO v spolupráci s BOSCH vyvinulo skvelé produkty, ktoré sú používané u svetovo známich značiek. V našej aktuálnej ponuke nájdete základné kufríky SORTIMO L-BOXX pre váš regálový systém SORTIMO, ktoré sú kompatibilné s ďalšími 200 značkami aj brašne ProClick. Tašky na náradie ProClick sú novodobým systémom brašní na náradie, ktoré na jeden klik upevníte na váš opasok a dokonale sa spája s EcoSystem od Sortimo a BOSCH. Inými slovami, je kompatibilný so širokou škálou existujúcich produktov Sortimo a BOSCH – bez ohľadu na značku.

 

Vyberte si z našej aktuálnej ponuky špeciálnych produktov pre vaše vozidlo vybavené SORTIMO regálovým systémom a pre praktické použitie mimo neho.

 

Aktuálne akciové produkty SORTIMO s 20% zľavou:

 

Základné kufríky L-BOXX

sú ideálne pre organizáciu náradia a materiálov vo vašom vozidle.

Kufríky L-BOXX s náradím

ktoré sú kompatibilné s viac ako 200 značkami nástrojov. V našej ponuke profesionálneho náradia nájdete v L-BOXX-och značky FEIN, FLEX, BAHCO, GEDORE, REMS, FORMAT, PROXXON, KNIPEX a množstvo iných.

Rudla ZCAKL

ideálna na prenášanie L-BOXXov a objemný náklad. Skladacia, s vysúvacou rukoväťou, nastaviteľným popruhom.

Brašne ProClick

Novodobý systém brašní na náradie, ktoré jednoducho prichytíte na opasok alebo do vášho vozidla vybaveného SORTIMO regálovým systémom.

Pevné opasky a popruhy ProClick

vďaka ktorým si zabezpečíte pohodlné nosenie počas celodennej práce pomocou širokých opaskov a ramenných popruhov ProClick, ktoré sú k dispozícii v rôznych veľkostiach.

 

Akciový leták SORTIMO TOP PONUKA

Pozrite si aktuálnu ponuku akciových doplnkov ideálnych pre vaše zariadené vozidlo SORTIMO.
STIAHNUŤ

 


Nakúpte akciové produkty