Akumulátorová kosačka MAKITA

Akumulátorová kosačka pre malé trávniky

Jednou z noviniek firmy Makita na tento rok je aj akumulátorová kosačka s označením DLM460Z. So záberom 46 cm je určená na udržiavané trávnaté plochy do cca 1400m2.
Je poháňaná dvomi 18 V Li-ion akumulátormi od spoločnosti Makita, ktoré vám ušetria čas napríklad s prekladaním elektrického kábla pri elektrických kosačkách alebo nemalé finančné prostriedky pri prevádzke benzínovej kosačky.

 

Žiadne emisie a nízka hladina hluku ju predurčuje na použitie v lokalitách, kde ticho je zvlášť žiadúce ako napríklad bytová zástavba , nemocnice , domovy dôchodcov a podobne. Je vybavená technológiami XPT /ochrana proti prachu a vlhkosti /

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia.
Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
PRIHLÁSIŤ SA

 

Vďaka bezuhlíkovému motoru sa kapacita akumulátora využíva efektívnejšie ako pri bežných elektromotoroch. Medzi ďalšie vychytávky patrí / , ADT / technológia automatického pohonu krútiaceho momentu/ , funkcia kosenia 3 v 1 /kosenie trávy, zber trávy, mulčovanie/. Kovový skelet a osadenie kolies na kovových oskách vám dostatočne predĺžia životnosť kosačky. Jednoduché nastavenie výšky kosenia pákou s 13 polohami radia túto kosačku medzi špičku na trhu. Kosačka je dodávaná vo verzii s akumulátormi /2ks/ a dvojnabíjačkou , alebo ako samostatný stroj, ak už akumulátory od značky Makita vlastníte .

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Vyskúšajte akumulátorové náradie MAKITA vo vlastnej prevádzke na materiáli, ktorý používate a zistite koľko času ušetríte.
VIAC INFO