FLEX GRABO VLP 18 Akumulátorová vákuová prísavka

 

Ako si uľahčiť dvíhanie ťažkých a veľkých bremien?

 

Vyskúšajte novinku

 

Akumulátorová vákuová prísavka

FLEX VLP 18.0

 

Nový prírastok do FLEX rodiny 18V akumulátorového systému sa len nedávno dostal na trh a neustále prekvapuje. Akumulátorová prísavka Flex VLP 18 GRABBO prináša nové štandardy v manipulácii s ťažkými a veľkými blokmi materiálov.

 

Čo robí túto prísavku tak jedinečnou a prečo by ste ju mali mať na svojom hľadáčiku?

 

FLEX VLP 18 GRABBO disponuje neuveriteľnou nosnosťou až 130 kg, čo ju robí ideálnym nástrojom na zdvíhanie a presúvanie aj tých najťažších predmetov. S automatickým podtlakovým režimom s tlakovým senzorom a displejom, je manipulácia s touto prísavkou úplne bezproblémová a spoľahlivá.

 

Testovaná na rôznych materiáloch FLEX VLP 18 v praxi

 

Aby sme overili spoľahlivosť a výkonnosť akumulátorovej prísavky Flex VLP GRABBO vo viacerých scenároch, bola podrobená sérii prísnych testov na rôznych materiáloch. Tieto testy boli navrhnuté tak, aby simulovali rôzne pracovné podmienky a prostredia, kde by mohla byť prísavka využitá.

 

 

 

 • Dlaždice, Betón a Keramika – Flex VLP GRABBO bola testovaná na zdvíhaní a manipulácii s dlaždicami, betónom a keramikou. Prísavka FLEX VLP 18 GRABO jednoznačne uľahčila zdvíhanie a presúvanie veľkých blokov týchto materiálov.
 • Sklo a Plast  – Pri testovaní prísavky na skle a plastových materiáloch sa zistilo, že dokáže spoľahlivo uchopiť aj tie najkrehkejšie predmety. Bezpečné zdvíhanie a presun sklenených panelov či plastových dosiek nie je už žiadny problém.
 • Kov, hrubé a pórovité materiály – Flex VLP GRABBO sa taktiež osvedčila pri manipulácii s kovovými materiálmi a hrubými materiálmi ako kov, sadrokartón, drevotrieska a hrubý betón. Jej robustná konštrukcia a silný podtlak umožnili bezpečné zdvíhanie aj týchto ťažkých predmetov s pórovitým povrchom.

 

Rozsiahly FLEX 18V Aku systém

 

Navyše ako súčasť Flex 18V aku systému, VLP 18 GRABBO ponúka neobmedzené možnosti použitia. S viac ako štyridsiatkou aku strojov v systéme, môžete využiť svoje náradie s akumulátorom 18V 2.5Ah pre rôzne aplikácie a úlohy.

 

 

Široký sortiment príslušenstva

 

Okrem výkonných technických parametrov ponúka FLEX k akumulátorovej prísavke aj široký sortiment príslušenstva. S rôznymi tesniacimi systémami pre úzke plochy, drsné povrchy a sklo, máte k dispozícii všetko potrebné pre vaše konkrétne potreby.

Flex VLP GRABBO je skutočne všestranným nástrojom pre profesionálov v každom remesle aj domácich majiteľov. Bez ohľadu na materiál, s ktorým pracujete, môžete si byť istí, že táto akumulátorová prísavka vám poskytne spoľahlivý výkon a efektivitu.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Využite naše 30 ročné skúsenosti s profesionálnym náradím a dohodnite si testovanie priamo u vás. Pomôžeme vám násť to správne riešenie.
VIAC INFO

 

Príďte sa presvedčiť sami, môžete ju otestovať u nás na predajni, u vás v prevádzke alebo na výstave Dni náradia 2024.

 

Spojenie vákuovej prísavky Grabo s aumulátorovým systémom náradia FLEX s mobilným, ergonomickým dizajnom vám umožní ľahko zdvíhať, presúvať a presne umiestňovať rôzne materiály

 

Akumulátorový vákuový zdvihák FLEX VLP 18.0

 

 • Prídržná sila až 170 kg.
 • Automatický vákuový mód so senzorom podtrlaku a zobrazovaním na displeji
 • Automatická funkcia prisatia.

 

Výkonná akumulátorová vákuová prísavka pre všestranné použitie – Flex VLP 18.0 C

 

S touto novinkou Flex VLP 18.0 C prichádza revolúcia v manipulácii s ťažkými predmetmi. Spojenie vákuovej prísavky Grabo s aumulátorovým systémom náradia FLEX s mobilným, ergonomickým dizajnom vám umožní ľahko zdvíhať, presúvať a presne umiestňovať rôzne materiály, ako sú dlaždice, sadrokartón, betónové tvárnice, sklo, kovy, nábytok a veľké elektrické spotrebiče. S impozantnou prídržnou silou až 170 kg a schopnosťou prichytiť sa takmer na akýkoľvek povrch, vrátane drsných alebo ľahko poréznych materiálov, poskytuje Flex VLP 18.0 C efektivitu a spoľahlivosť pri manipulácii s ťažkými predmetmi. Automatické prisávanie a digitálny displej pre monitorovanie aktuálneho podtlaku zvyšujú bezpečnosť a kontrolu pri práci.

 

SŤIAHNITE SI AKCIOVÝ KATALÓG

Stiahnite si najnovšie vydanie akcie Best of FLEX a zistite viac o náradí FLEX
STIAHNUŤ

 

 Ako každé náradie FLEX, aj tieto sú vytvorené s ohľadom na precízne spracovanie kovových materiálov a plechov, a sú ideálne pre širokú paletu priemyselných odvetví.

 

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 43 – Jar/ Leto 2024

ČÍTAŤ VIAC

 


Nakúpte produkty FLEX

 • Akumulátorová vákuová prísavka GRABO VLP 18.0 C

  468 €
 • Akumulátorová vŕtačka DD 4G 18.0-EC/5.0 bez batérie

  310,80 €
 • Akumulátorový skrutkovač FLEX v L-BOXX kufríku

  266,80 €