TAFABRASIVI

Prvý výrobca lamelových diskov v histórii

 

Vedeli ste, kam siaha história dnes tak populárnych lamelových brúsnych kotúčov? Koncom 60-tych rokov 20. storočia inžinieri talianskej rodinnej firmy TAF Abrasivi presadili ambiciózny projekt nového typu kotúča, ktorý namiesto toho, aby opotreboval jednu vrstvu brusiva, čo je typické pri používaní papierových a plátenných brúsnych diskov s tanierom, dokáže kontinuálne používať ďalší a ďalší brúsny materiál. Práve tento inovatívny projekt viedol k predstaveniu originálneho lamelového kotúča, na ktorý TAF Abrasivi získal patent v roku 1966, a navždy tak zmenil budúcnosť brúsneho priemyslu.

 

Kotúče, ktoré zmenili históriu brúsneho priemyslu.

 

Vynálezca lamelového kotúča, spoločnosť TAF Abrasivi, pokračoval v inováciách vývojom rozšíreného sortimentu dizajnov lamelových kotúčov, aby splnil výkonnostné požiadavky a rozmanitosť aplikácií neustále sa meniaceho trhu. Talianska spoločnosť TAF je jedinečná v tom, že vlastní  technológiu na navrhovanie a výrobu brúsneho plátna aj hotového lamelového kotúča. Výskumný a vývojový tím vždy hľadá najnovšie technológie a pokroky v oblasti surovín, výrobných techník a kontroly kvality. S brusivami TAF Abrasivi si môžete byť istí, že dlhoročné zdokonaľovanie dizajnu a výkonu brusív poskytne vynikajúce výsledky.

 

  

 

Práve preto sme rozšírili našu spoluprácu s týmto popredným talianskym výrobcom TAF ABRASIVI. Pre kompletný výber, ktorý uspokojí všetky požiadavky profesionálov  a špecifikáciu správnej brúsnej technológie, či postupu sú vám k dispozícii naši obchodní zástupcovia, ktorí radi otestujú efektívnosť brúsenia aj na vašej aplikácii.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Vyskúšajte brúsne technológie TAF vo vlastnej prevádzke. Poradíme vám pri výbere správneho riešenia pre vašu brúsnu aplikáciu.
VIAC INFO

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 39 – Jar / Leto 2022

ČÍTAŤ VIAC

 


Vybrané produkty

  • LAMELOVÝ KOTÚČ HEAVY DUTY CERAMIC 125X22 LPG17I- 40

  • REZNÝ KOTÚČ ROVNÝ 115X1,2X22 MT10-B A46T

  • Fíbrový kotúč 115 DG67TOP-A zrno 60

  • Sada kotúčov pre uhlovú brúsku TAF 10ks

    10,90 €16,86 €