Cleco Pneumatické Impulzné Uťahovače Série H

 

Cleco pneumatické impulzné

uťahovače série H

Presnosť, spoľahlivosť a životnosť

 

Predstavujeme špičkové technológie priblížením jedinečných Cleco pneumatických impulzných uťahovačov série H. Tieto uťahovače ponúkajú neprekonateľnú presnosť, opakovateľnosť a mnoho ďalších výhod pre priemyselné montáže. Cleco priemyselné pneumatické uťahovače série H ponúkajú neprekonateľnú presnosť a opakovateľnosť uťahovania – podľa ISO 5393, resp. VDE/VDI 2647 (Cmk ≥ 1,67; ± 10%; 6 Sigma) prednastaveného krútiaceho momentu, porovnateľnú s moderným elektrickým –

akumulátorovým montážnym náradím tak, že s ich pomocou sú všetky spoje utiahnuté mimoriadne rýchlo, presne, spoľahlivo a prakticky bez účinkov torznej reakcie na ruky operátora. Vynikajúci pomer hmotnosti náradia k výkonu, ergonomické prevedenie s mäkkým a príjemným návlekom na rukoväti, voliteľné pripojenie pneumatickej hadice zhora alebo zdola (vybrané modely s vypínacou spojkou), umocňujú efektivitu a produktivitu nepretržitej priemyselnej montáže.

 

Hlavné výhody pneumatických impulzných uťahovačov Cleco Série H:

 

Presnosť a Opakovateľnosť:

Cleco uťahovače sú navrhnuté podľa štandardov ISO 5393 a VDE/VDI 2647 s presnosťou Cmk ≥ 1,67 a odchýlkou ± 10%, čo zabezpečuje spoľahlivé utiahnutie skrutiek s krútiacim momentom v reálnom čase. To ich robí porovnateľnými s moderným elektrickým – akumulátorovým montážnym náradím.

 

Ergonómia a Komfort:

Uťahovače série H majú vynikajúci pomer hmotnosti ku výkonu a sú vybavené ergonomickými rukoväťami s mäkkým návlekom, ktoré zabezpečujú pohodlné používanie a minimalizujú účinky torznej reakcie na ruky operátora.

 

Výnimočná Životnosť

Ich dlhá životnosť je zabezpečená unikátnou konštrukciou dvojkomorovej impulznej jednotky s automatickou rezervou olejovej náplne. Táto rezerva kompenzuje expanziu olejovej náplne meniacu sa v závislosti od teploty náradia, čím sa predlžuje životnosť olejovej náplne až do 500 000 uťahovacích cyklov.

 

 

   

 

Technické inovácie Cleco pneumatických impulzných uťahovačov Série H:

 

  1. Nezávislý mechanizmus vypínacej spojky: Cleco uťahovače majú nezávislý a oddelený mechanizmus vypínacej spojky, čo umožňuje jednoduché nastavenie požadovaného krútiaceho momentu.
  2. Trojkomorový pneumatický motor: Tento motor nevyžaduje mazanie a poskytuje hladší chod a znížené vibrácie v porovnaní s inými motormi.
  3. Automatický regulátor otáčok: Vstavaný regulátor otáčok pneumatického motora umožňuje až o 50% nižšiu spotrebu stlačeného vzduchu a zabezpečuje funkčnosť náradia aj pri nízkom tlaku stlačeného vzduchu.
  4. Nastavenie uťahovacích impulzov: Mechanizmus nastavenia uťahovacích impulzov zvyšuje presnosť a opakovateľnosť uťahovacieho procesu podľa typu a tvrdosti skrutkového spoja.
  5. Priemyselné guľôčkové ložiská: Cleco používa priemyselné guľôčkové ložiská v miestach, kde iné náradie používa klzné ložiská alebo plastové púzdra. To znižuje vibrácie a zvyšuje životnosť náradia.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE PNEUMATICKÉHO NÁRADIA CLECO

Využite naše 30 ročné skúsenosti s impulzným uťahovaním a dohodnite si predvedenie priamo u vás. Pomôžeme vám nájsť správne riešenie.
VIAC INFO

 

Rozmanitý výber modelov Cleco:

 

Z ponuky 24 modelov Cleco impulzného montážneho náradia série H si každý zákazník vyberie ideálne priemyselné montážne náradie pre svoje potreby, a to buď s vypínacou spojkou alebo bez spojky. Toto výber umožňuje dosiahnuť presné, rýchle a efektívne utiahnutie skrutiek s minimálnymi nákladmi na prevádzku a údržbu.

Cleco pneumatické impulzné uťahovače série H sú synonymom presnosti, opakovateľnosti, dlhej životnosti a nízkych nákladov na údržbu. Ich technické inovácie a ergonomický dizajn ich robia ideálnymi pre priemyselné montáže, a to všetko s pečaťou “Made in Germany”.

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 42 – Jeseň / Zima 2023

ČÍTAŤ VIAC

 


 

Dohodnite si predvedenie

V Nových Zámkoch alebo kdekoľvek na Slovensku

Máme pre vás k dispozícii predvádzacie vozidlá renomovaných značiek s odborne vyškolenými predvádzacími technikmi, ktorí vám radi odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti.Kontaktné údaje
Miesto predvedeniaAkú značku chcete predviesť?*


S čím potrebujete pomôcť?