Srdečne Vás pozývame na Výstavu Dni Náradia 2018

Kedy?

25. – 27. apríla 2018 v čase od 9:00 do 15:30

Kde?

V sídle spoločnosti TECHNIA, spol. s.r.o.

Komárňanská cesta 72, 940 01, Nové Zámky

Držte krok s dobou

Vývoj technológií neobchádza ani oblasť profesionálneho náradia. Ukážeme vám, ako držať krok s dobou. Máme pre vás pripravenú prezentáciu rôznych noviniek zo sveta náradia.

FEIN predstaví novinky v akumulátorovom náradí

Nové akumulátorové uhlové brúsky určené pre efektívne rezanie, brúsenie, odhrotovanie a pre všestranné nasadenie pri montážnych prácach, malú výkonnú akumulátorovú vŕtačku, či ľahké, kompaktné a výkonné akumulátorové vŕtacie kladivo. V segmente veľkých strojov GRIT vám predstavíme novú pásovú brúsku GRIT s novou koncepciou brúsenia na výšku, či nové moduly pre opracovanie hrán a veľkých plôch.

MAKITA uvádza na trh akumulátorový fúrik

ktorý odnesie náklad takmer sám, bez emisií, vibrácií a hluk, ideálny na staveniská situované v meste a farmy

Nová značka v našej ponuke

Predstavíme vám novú značku v našej ponuke ROTHENBERGER. Toto náradie je určené pre všetky práce s potrubím, či už ide o inštalatérov, kúrenárov, klimatizácie, chladenie, plyn alebo ekologické technológie je so svojím komplexným sortimentom tým najspoľahlivejším partnerom pre každého profesionálneho používateľa.

V sortimente zariaďovania servisných vozidiel

sa zameriame na predvedenie mobilnej pracovnej stanice WORKMO, vďaka ktorej máte vždy všetko po ruke. Stačí si zariadiť jednu dielňu, ktorú kedykoľvek nakliknete do vášho vozidla, preveziete a rozložíte na mieste pracoviska.

Načerpajte atmosféru minulých rokov

Pozrite sa, ako to vyzeralo po minulé roky na Dni Náradia. Už tradične sa môžete tešiť na horúce novinky, súťaže, výhodnejšie ceny, dobrú atmosféru a príjemné občerstvenie. Aj tento rok si budete môcť vyskúšať a pozrieť naživo profesionálne náradie značiek BOSCH, MAKITA, DOLMAR, FEIN, MILWAUKEE, STANLEY, 3M, BAHCO, SORTIMO.