Srdečne vás pozývame na Výstavu Dni Náradia 2019. Ukážeme vám to najdôležitejšie zo sveta profesionálneho náradia pre rok 2019.

 


Kedy?

24. – 26. apríla 2019 v čase od 9:00 do 15:30

 

Kde?

V sídle spoločnosti TECHNIA, spol. s.r.o.

Komárňanská cesta 72, 940 01, Nové Zámky

 


Na čo sa môžete tešiť?

Vývoj technológií neobchádza ani oblasť profesionálneho náradia. Ukážeme vám, ako držať krok s dobou. Máme pre vás pripravenú prezentáciu rôznych noviniek zo sveta náradia.

 

Novinky v 18V akumulátorovom náradí FEIN

Jednoduchý, flexibilný a šikovný akumulátorový systém, ktorý je 100 % kompatibilita medzi lítiovo-iónovým akumulátorom FEIN, náradím a nabíjačkou aby ste mohli akumulátorové produkty FEIN používať flexibilne, individuálne a kombinovať ich podľa potreby.

Novinky zo sveta ochranných pomôcok 3M

Predstavíme vám novú už tretiu generáciu respirátorov 3M s vylepšeným trojpanelovým systémom a s unikátnym Cool Flow™ Komfortným výdychovým ventilom, ktorý citlivejšie reaguje na výdychy a zostáva dlhšie otvorený.

 

ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

prečítajte si najnovšie vydanie TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia. Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
VIAC INFO

Testovanie tesnosti ochrany dýchania a sluchu

Aby ste si mohli byť istí, že máte masku, respirátor alebo ušné zátky správne nasadené, môžete si prostredníctvom 3M kvalitatívnemu testovaniu tesnosti overiť tesnosť vášho ochranného prostriedku.

Zariaďovanie servisných vozidiel predstavuje novú generáciu SORTIMO SR5

Nové sofistikované moduly zabezpečujú maximálne využitie nákladového priestoru, vďaka ktorému aj do malého užitkového vozidla s modulmi naložíte paletu.

 

 

Súťaž o hodnotné ceny

Tak ako každý rok, aj tento rok sme pre vás pripravili tombolu, v ktorej môžete získať hodnotné ceny. Tento rok mám však novinku, ktorou je online prihlasovanie do tomboly. Môžete sa teda prihlásiť v predstihu alebo po ceste alebo z domu.

ONLINE TOMBOLA

Zapojte sa do súťaže o hodnotné ceny online.
Zapojiť sa

Načerpajte atmosféru minulých rokov

Pozrite sa, ako to vyzeralo po minulé roky na Dni Náradia. Už tradične sa môžete tešiť na horúce novinky, súťaže, výhodnejšie ceny, dobrú atmosféru a príjemné občerstvenie. Aj tento rok si budete môcť vyskúšať a pozrieť naživo profesionálne náradie značiek BOSCH, MAKITA, DOLMAR, FEIN, MILWAUKEE, STANLEY, 3M, BAHCO, SORTIMO.