FLEXibilný hriadeľ – SMART LEŠTIČKA FLEX PXE

Detailing aj v tých najťažšie dostupných miestach

Smart Leštička PXE

Pred rokom sme predstavovali dokonale prepracovanú novinku FLEX SMART LEŠTIČKU RADU PXE 80. Chytré riešenie spočíva v rýchlo vymeniteľných mechanizmoch na úpravu povrchov karosérie. To že je značka FLEX priekopníkom v leštení potvrdzujú nielen ich 80 ročné skúsenosti v leštení ale minuloročné ocenenie tohto produktu Plus X Award v kategórii “Best Product of the Year 2020”.  Dnes predstavujeme nový rýchlo vymeniteľný mechanizmus k smart leštičke PXE

 

Rýchlovymeniteľný FLEXIBILNÝ HRIADEĽ FS 140

 

Znalci náradia určite vidia, že nejde o úplne nový vynález. Už prvá sériovo vyrábaná brúska v roku 1922 /v tej dobe od firmy pomenovanej po zakladateľoch  Ackermann & Schmitt/  bola  poháňaná flexibilným hriadeľom. Bolo to presne pred 100 rokmi, čo sa firma  preslávila týmto riešením a do povedomia sa dostala brúska a značka FLEX.

 

Dnes toto nové prekvapujúce riešenie alebo skôr ďalšia chytrá inovácia prináša nástroj, ktorý  je revolučným produktom v starostlivosti o vozidlá a nájde si celkom určite aj mnoho iných  využití.

 

 

 

FLEXibilný hriadeľ FS 140 je inovovaný 100% rýchlo vymeniteľným mechanizmom bez nástrojov. Hriadeľ, tak ako ktorýkoľvek iný nástavec viete na Smart leštičku PXE rýchlo a ľahko namontovať behom niekoľkých sekúnd a to bez akéhokoľvek nástroja. Takisto funguje aj rýchla výmena nástavcov pomocou upínania bitov. Vďaka držiaku upnutia nástrojov na bity sa dajú leštiace telieska rýchlo a ľahko vymeniť a to takisto beznástrojovo.

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia. Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
VIAC INFO

 

Komfort pri práci zabezpečuje 140 cm dlhý ohybný hriadeľ, ktorý viete pohodlne a bezpečne viesť tam kde práve potrebujete, aj bez nutnosti držať leštičku stále v ruke. Vysokokvalitné použité materiály naviac zaručujú dlhšiu životnosť a maximálnu flexibilitu v práci.

 

Flexibilný hriadeľ je  ideálny na opracovanie úzkych a ťažko dostupných miest a kútov, detailing, čistenie vozidiel, body shop, alebo príprava pred farbením a opravovanie poškodenia lakov v najťažšie dostupných miestach. S flexibilným hriadeľom dokážete opraviť chyby aj pri ťažko dostupných miestach na kľučkách dverí, mriežkach chladiča, krytoch zrkadiel, emblémoch, logách a nápisoch, ráfikoch, alebo napríklad v interiéri pri oprave klavírového laku, ozdôb a detailoch.

 

  

 

K dispozícii je v dvoch variantoch ako samotný Flexiblný hriadeľ FS 140 alebo ako set so  šiestimi leštiacimi kužeľmi pre opravy laku na kľučkách dverí, mriežkach chladiča, ráfikoch a šiestimi leštiacimi valcami pre bodové opravy. Set je zabalený v prepravnom kufríku L-BOXX, ktorý ideálne zapadá do vášho SORTIMO zariadeného vozidla.

 

Zelená                 → tvrdý               → hĺbkové poškodenia

Fialová                 → stredný          → univerzálny

Oranžová            → mäkký            → finiš & vysoký lesk

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Vyskúšajte inteligentú smart leštičku FLEX vo vlastnej prevádzke. Pomôžeme vám násjť správne riešenie.
VIAC INFO

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 38 – Jeseň / Zima 2020

ČÍTAŤ VIAC

 


Vybrané produkty

 • Flexibilný hriadeľ FLEX FS 140 k leštičke PXE

  202,80 €
 • Flexibilný hriadeľ FLEX FS 140 SET k leštičke PXE

  310,80 €
 • Akumulátorová leštička FLEX PXE 80 10,8-EC / 2,5 P set

  566 €
 • Akumulátorová leštička FLEX PXE 80 10,8-EC / 2,5 set

  478 €
 • Akumulátorová leštička FLEX PXE 80 10,8-EC

  263 €