IAA Hannover vs. SORTIMO novinky blízkej budúcnosti

S veľkými očakávaniami sme cestovali na najväčšiu výstavu úžitkových automobilov IAA v Hannoveri aby sme si na vlastné oči pozreli SORTIMO novinky a nové trendy v oblasti zariadenia úžitkových automobilov.

 

Nový regálový systém SORTIMO SR5

 

Ako dlhoročný SORTIMO partner sme boli samozrejme najviac zvedaví na uvedenie novej rady regálového systému SORTIMO SR5.

Boli sme ohúrení!

Je to niečo nové, čo absolútne rozširuje možnosti využitia priestoru ložného priestoru automobilu, nakoľko SR5 umožňuje využiť aj hluché miesta na prevoz tovaru resp. na jeho manipuláciu. S verziou SR5 už môžete mať zariadené malé auto a pritom kľudne previezť paletu s objemným nákladom.

 

Praktické a prehľadné uloženie

 

 

Uloženie náradia v zásuvkách a boxoch môže byť veľmi jednoduché a prehľadné. Pomocou softvéru na vyrezanie peny budete mať svoje náradie prehľadne uložené pri každej manipulácii.

 

Prehľadné uloženie materiálu, náradia, zásuviek a boxov. Aj to máme už pre budúcnosť vyriešené popisovacími štítkami, označíme každú zásuvku, plastový box alebo kufor. Budete mať dokonalý prehľad o ,,skrutkách a náradí vo vašom aute,,.

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia.
Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
PRIHLÁSIŤ SA

 

Uzamykanie nákladu

 

Dodatočné uzamykanie UFO 3 cloud – je novinka blízkej budúcnosti. Už v budúcom roku dokáže fleetový manažér prostredníctvom dodatočného zámku UFO 3 Cloud zamknúť a odomknúť ložný priestor pomocou UFO ,,appky,, a týmto získať dokonalú kontrolu nad nákladom, ktorý automobil preváža.  Správca fleetu si môže nastaviť kto, kedy a kde môže UFO zámok odomknúť a to všetko online!

 

 

Gól na záver –  futuristický koncept elektromobilu od Volksvagenu, pracovne označovaný ako I.D.Buzz  so začiatkom výroby v roku 2021 bol zariadený prichádzajúcim modelom  SORTIMO SR5. Aj tento prestížny moment je potvrdením, že SORTIMO bude i v budúcnosti lídrom pre zariadenie servisných automobilov.

 

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Pozrite si naživo zariadené vozidlo. U nás alebo priamo vo vašej prevádzke.
ZISTIŤ VIAC