Kontajner na náradie kdekoľvek sContainer

sContainer

Prispôsobiteľné servisné stredisko paletového formátu!

 

Myšlienka novinky od SORTIMO sa zakladá na tom, ako si čo najjednoduchšie  priviesť všetky potrebné veci, svoje náradie a materiál na miesto práce. Teraz napríklad už aj v kontajneri.

Uzamykateľný mobilný sklad - sContajner zostáva s vami na pracovisku počas celej doby trvania zákazky. Potrebné náradia máte neustále po ruke, pričom odpadáva každodenné balenie sa, prevoz a ukladanie do auta, a na druhý deň to isté odznova…

Vďaka rozmerom europalety sContainer ideálne zapadá do štandardizovaného a logistického reťazca. Úchytky pre konvenčné priemyselné vozíky zabezpečujú ľahkú manipuláciu, vďaka čomu je servisný kontajner ideálny aj pre globálne použitie. Možnosť vybavenia kontajnera regálovým systémom SR5 transformuje mobilný sklad do organizovaného systému, ktorý je k dispozícii na každom mieste a v každej servisnej úlohe.

Je vhodný pre použitie v každom ročnom období, vo vnútri alebo vonku. Veľkú plochu sContainera môžete využiť na firemné logá alebo reklamu. A tak sa váš mobilný úložný priestor stáva zároveň ideálnym a nákladovo efektívnym reklamným médiom.

 

sContainer poskytuje nový spôsob práce a pracovnej flexibility.

 

 

sContainer – jednoducho praktický

Individuálne, mobilné, upratané a s veľkorysými výhodami pre priestor – sContainer je flexibilným spoločníkom pre servisných technikov, remeselníkov a stavebných robotníkov.

 

Zdvíhacie oká – Oká môžu byť voliteľne dovybavené tak, aby umožňovali pohyb zariadenia sContainer pomocou žeriavu aj na mieste.

Uzamykanie – Môžete si vybrať z troch zámkov: visiaci, cylindrický zámok alebo dokonca špičkovú verziu, elektronický zámok, čo znamená, že nepotrebujete žiadne kľúče.

Priestor pre reklamu – Bočné panely sContainer poskytujú vynikajúcu reklamnú plochu.

Transportné oká – Spodná strana zrkadlí spodnú časť palety, aby ju bolo možné zo všetkých strán zdvíhať a prepravovať pomocou nákladného automobilu.

 

Vypracujeme vám návrh a cenovú ponuku zadarmo.

Pozrite si sCONTAINER naživo u nás v predajni, aby ste zistili, aké sú možnosti a výhody pre vaše podnikanie
ZISTIŤ VIAC

 

Veľkosť – Plocha všetkých sContainerov nie je viac ako jedna europaleta.  SContainer je k dispozícii v dvoch rôznych výškach. Nižšia výška (1600 mm) je dokonca vhodná na prepravu v ľahkých dodávkach. Vyššia verzia (1 900 mm) vám prirodzene ponúka ešte viac úložného priestoru vo vnútri kontajnera.

Interier –  je pohodlne prístupný cez veľké dvere. Ako podklad sa používa odolná podlaha SoboGrip. Jedinečné je, že do interiéru sa dajú namontovať komponenty regálových vozov SR5, aby sa zabezpečila optimálna organizácia a zaistenie nákladu.

Odolný materiál – Podstavec tvorí masívny rám, ktorý umožňuje nosnosť až 500 kg. Plášť je vyrobený z oceľového plechu potiahnutého práškom. Plastový kryt spoľahlivo zabraňuje vniknutiu dažďovej vody.

 

Sortimo sContainer

Majte svoj servisný kontajner na náradie kdekoľvek

 

Mobilný sklad s voliteľným regálovým systémom

Minimálna plocha, maximálne využitie priestoru

Bezproblémová integrácia do dopravných a logistických reťazcov

Nízke náklady na údržbu a obstaranie

 

Ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 35 – Jar / Leto 2020

ČÍTAŤ VIAC

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia. Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
VIAC INFO

 

Označte svoje BOXX-y, zásuvky a krabičky štítkami mySortimo.

Vaša práca je  jednoduchšia a efektívnejšia ak má všetko svoje presné miesto a značenie.

 


  • mySORTIMO štítky pre insetBOXX-y – 5 hárkov

    10 €
  • mySORTIMO štítky pre kufre a BOXX-y – 5hárkov

    10 €