Vychutnajte si sviežu vôňu pokosenej trávy

 

S príchodom novej sezóny vám predstavujeme dva nové modely akumulátorových kosačiek pre vašu záhradu.

Malá AKU kosačka DLM330

Prvá z nich so záberom 33 cm pod označením DLM330 je určená pre malé udržiavané trávnaté plochy do 270 m². Pracuje s jedným akumulátorom 18 V LXT s maximálnym výkonom 550 W, ktorý nájdete vo viac ako 300 akumulátorových strojoch platformy 18 V alebo 2 x 18 V LXT značky Makita. Kosačka disponuje plastovým skeletom, pohodlným  centrálnym nastavením výšky kosenia v ôsmych polohách v rozmedzí 20 – 75 mm. Samozrejmosťou sú rýchloupínacie skrutky pre ľahkú manipuláciu pri skladaní kosačky. Viete ju jednoducho a rýchlo zložiť do malých rozmerov pre uskladnenie. Rázvor kolies umožňuje aj kosenie tesne pri okrajoch chodníkov, budov a ostatných vyvýšených prekážok na trávniku.

Kosačka má funkciu kosenia a mulčovania (mulčovací klin je štandardne dodávaný). Keďže sú kosačky vybavené technológiou XPT, je ich  možné používať pri zvýšenej vlhkosti a prašnosti. Pri tomto modely prekvapuje extrémne nízka hmotnosť 12,5 kg. (s akumulátorom BL1860B), čo umožňuje ľahkú manipuláciu pri kosení ako aj pri skladovaní kosačky. Kosačka je vybavená bezpečnostným kľúčom proti nechcenému použitiu zo strany detí, indikátorom vybitého akumulátora a ukazovateľom naplnenia zberného koša. V ponuke sú dva základné modely DLM330Z, dodávané bez akumulátora a nabíjačky, pre tých ktorí už vlastnia akumulátorové stroje 18 V LXT značky Makita, alebo DLM330ST dodávané s jedným 5,0 Ah akumulátorom BL1850 a nabíjačkou.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE PROFESIONÁLNEHO NÁRADIA MAKITA

Potrebujete otestovať náradie či zariadenie s materiálmi ktoré používate? Pomôžeme vám nájsť správne riešenie priamo vo vašej prevádzke.
VIAC INFO

Robustná DML537 AKU kosačka MAKITA

Druhý, väčší model akumulátorovej kosačky, je určený na kosenie plôch do veľkosti 2300 m²  a nesie označenie DML537. Na prvý pohľad je to robustná kosačka, s hliníkovým skeletom, veľkými kolieskami, s tlačnou rukoväťou, vlastným pohonom s rýchlosťou 2,5 – 5,0 km/h, so záberom 53 cm, čo určite oceníte pri údržbe vášho trávnika. Kosačka je vybavená štyrmi slotmi pre 18 V LXT akumulátory, pričom pracuje naraz s dvomi 18 V akumulátormi súčasne,  po ich vybití  je možné predĺžiť pracovný čas kosenia jednoduchým prepnutím vypínača na druhý pár akumulátorov . Maximálny výkon motora kosačky je 1600 W.

Vďaka bezuhlíkovému motoru už za 0,5 sekundy pracuje na plný výkon, s dostatočnou silou pre kosenie. K dispozícii sú dva pracovné režimy, štandardný a tichý, elektronické ovládanie rýchlosti, konštantná regulácia otáčok, brzda motora a technológia 3 CUT  (kosenie, zadné vyhadzovanie a mulčovanie). Kosačka  má pohodlné centrálne nastavenie výšky kosenia v 10 polohách v rozmedzí 20 – 100 mm. Rázvor kolies je prispôsobený na šírku skeletu, vďaka čomu aj s týmto modelom viete kosiť tesne pri okrajoch chodníkov, budov a ostatných vyvýšených prekážok na trávniku. Kosačka je dodávaná bez akumulátorov a nabíjačky s označením DLM537Z.

Žiadne emisie, nízka hladina hluku

sú hlavnými prednosťami pri používaní akumulátorových strojov.  Chránime tým seba aj životné prostredie čo je  základná filozofia spoločnosti Makita.

Presvedčte sa a o sile akumulátorého záhradného programu a dohodnite si praktickú ukážku.

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 39 – Jar / Leto 2022

ČÍTAŤ VIAC

 


Aktuálna ponuka MAKITA

Spolu s LXT systémom takmer 400 Akumulátorových strojov

Makita vytvára budúcnosť v akumulátorovom náradí a bude naďalej investovať do rozvoja technológii LXT. V súčasnej dobe je pre našich zákazníkov pripravených niekoľko nových modelov, vďaka ktorým ponúkame viac než 300 rôznych strojov poháňaných jedným typom akumulátora.


Objednajte si náradie MAKITA

mailom technia@technia.sk alebo telefonicky 035/6921 111

Neviete na koho sa obrátiť?

Napíšte nám, čo potrebujete.

Ozve sa vám ten správny človek z našej firmy.Vaše údaje
S čím potrebujete pomôcť?

Stručne opíšte s čím potrebujete poradiť, aby sme vás vedeli nasmerovať na tú správnu osobu v našej firme