Nová generácia zariadenia vozidiel SORTIMO SR5

SR5 – 5. generácia zariadenia automobilu

Sortimo opäť potvrdzuje, že je lídrom v zariaďovaní servisných vozidiel. Pre rok 2019 vyvinula úplne nový systém zariadenia automobilu pre perfektnú/detailnú organizáciu priestoru v úžitkových automobiloch. S inteligentným SR5 regálovým systémom sa otvára nová dimenzia prevádzky a využitia zariadenia automobilu. Nanovo sa môžu vaše pracovné postupy optimalizovať, zlepšiť a spraviť efektívnymi. Regálový systém bol navrhnutý tak, aby umožnil okamžitý prístup k potrebným nástrojom a umožnil ukladanie bremien prehľadne a bezpečne. Crashtesty, tradične vykonané na zariadení SR5,  potvrdili vysoký stupeň bezpečnosti a vhodnosť pre použitie v automobile.

 

Sofistikované od podlahy až po strechu pre maximálne využitie úložného priestoru

Každý komponent z produktovej rady SR5 dáva pridanú hodnotu vašej práci a robí ju profesionálnou a produktívnou. SR5 systém vytvára ucelený ekosystém ukladania boxov a kufrov – dokonca viac ako ste boli zvyknutí.

Maximálne využitie priestoru

Rýchla konfigurácia

Vysoká produktivita

Maximálna kompatibilita

Maximálne využitie úložného priestoru v automobile bolo možné len s použitím jedinečných bočných hliníkov profilov, ktoré sú základom SR5 zariadenia a odkladacích regálov s SR BOXXami.

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia.
Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
PRIHLÁSIŤ SA

 

SR-BOXX

Nový SR BOXX s unikátnou funkčnosťou môže byť integrovaný na vrchnej a takisto aj na spodnej strane regálovej vane prostredníctvom plastového vedenia.

Zásuvky s označením a vnútorným organizérom ponúkajú maximálny prehľad vo vašom náradí a drobnom materiáli. Vďaka hliníkovému čelu sú zásuvky naozaj pevné a odolné voči poškodeniu.

 

Kompatibilný s  BOXXami a Kuframi

Sortimo boxy sú ideálnym riešením pre bezpečné a organizované uloženie náradia a jeho prevoz. Boxy sú jednoducho integrované do regálového systému pomocou plastového vedenia.

Kompatibilita s ostatnými výrobcami náradia

SR5 systém je vhodný  pre uloženie kufrov od rôznych výrobcov náradia a tak ponúka ďalší benefit užívateľovi. Napríklad nový HILTI Kufor je plne integrovateľný do regálovej vane. SORTIMO ekosystém taktiež ponúka plnú kompatibilitu uloženia LBOXXov od mnohých dodavateľov náradia , ktorý vkladajú svoje náradie do LBOXXov – BOSCH, FLEX, GEDORE,  REMS, Proxxon, Fischer a mnoho iných.