Organizácia v úžitkových automobiloch

Inovatívna organizácia v úžitkových automobiloch

Časovo náročné vyhľadávanie vo vašom vozidle alebo na pracovisku sa zdá byť neprofesionálne a stojí čas: čas, ktorý by ste mohli využiť výhodnejšie. Nové organizačné systémy Sortimo tento problém prekonávajú. Vytvárame vysoko efektívne pracovné prostredie , ktoré šetrí čas a peniaze a zaručuje profesionálny imidž u klienta.

Metóda 5S v skratke

Metóda, ktorá pochádza z Japonska, má za cieľ optimalizovať pracoviská z hľadiska organizácie a čistoty, aby bola zabezpečená maximálna produktivita. Regály dodávkových vozidiel SR5  ponúkajú všetky tieto požiadavky: Špeciálne možnosti konfigurácie prispôsobené pracovným tokom zaisťujú maximálnu organizáciu vďaka rozdeleniu, označovaniu a vložkám nástrojov, spolu s integrovanou systemizáciou pomocou kufrov a BOXXov. Metóda S5 je plne integrovaná v SORTIMO SR5

 1.  Sortírovať – triediť : Úložný priestor a užitočné zaťaženie sú obmedzené, najmä vo vašom vozidle. Ďalší dôvod, prečo prepravovať len veci, ktoré skutočne potrebujete. Regál dodávky SR5 poskytuje komplexný prehľad vo vozidle a pomáha identifikovať nástroje alebo malé komponenty a v prípade potreby ich usporiadať. Tým sa uvoľní viac úložného priestoru na prepravu a tiež sa zníži spotreba paliva vozidla v dôsledku zníženia celkovej hmotnosti .
 2. Systematizovať: Pracovné procesy je možné optimalizovať systematickou organizáciou vo vozidle, čím sa minimalizuje čas potrebný na hľadanie a nájdenie vecí. Sofistikované usporiadanie objektov pomáha efektívnemu prístupu. Potrebu vstupu do vozidla môžeme eliminovať napríklad umiestnením často používaných predmetov blízko dverí vozidla.
 3. Spratať: Čistota vo vozidle skracuje čas potrebný na prístup k obsahu a zároveň zvyšuje bezpečnosť pri práciOkrem toho je to najlepšia reklama pre vášho zákazníka na vaše profesionálne pracovné metódy. Na rozdiel od neuprataného vozidla umožňuje štruktúrovaná organizácia v regáloch dodávkových vozidiel SR5 vyčistiť ložný priestor jednoducho a bez potreby časovo náročného vypratania. Začlenenie interiéru vozidla do pravidelnej údržby vozidla sa rozhodne oplatí.
 4. Štandardizovať – Použitie farebných kódov na prvý pohľad identifikuje, kam veci patria. Štruktúru je možné definovať individuálne. Môžete napríklad štruktúrovať systém podľa typu obsahu (napr. nástroje, spotrebný materiál atď. a/alebo skrutky, hmoždinky atď.), podľa vozidla alebo zamestnanca (napr. červená = zamestnanec A, zelená = zamestnanec B atď.) alebo na základe vlastných individuálnych predstávSystematické používanie štandardných krabičiek, kufrov a BOXXov tiež umožňuje štandardizovať a zabezpečiť, aby všetko do seba zapadalo! Napríklad L-BOXX je obalové riešenie pre nástroje a spotrebný materiál široko používaný na trhu.
 5. Sebadisciplína: S ohľadom na vyššie uvedené výhody je tiež jednoduchšie disciplinovať sa pri používaní pravidiel. Neustále zlepšovanie je súčasťou metódy 5S. Z tohto dôvodu je potrebné vaše pracovné postupy vždy kriticky preskúmať, aby sa maximalizoval potenciál na zlepšenieFlexibilita dodávkového regálového systému SR5 poskytuje množstvo možností prispôsobenia, a preto ho možno prispôsobiť neustále sa meniacim požiadavkám vo svete práce.

Štítkové značenie mySORTIMO – poriadok a efektivita

 

Nová produktová rada zariadenia úžitkových vozidiel SORTIMO SR5 sa pýši rôznymi vychytávkami pre systematickú a efektívnu organizáciu v úložnom priestore automobilu. Jednou z nich je aj Sortimo štítkové značenie, ktoré môže byť použité na zásuvkách, plastových boxoch, regálových vaniach a taktiež aj na drobných krabičkách v zásuvkách.

 

Prehľadné označovanie prostredníctvom štítkov je rozdelené do 6 farebných prevedení pre jasný prehľad a rýchle použitie prevážaného náradia a materiálu. Plastové klipy sú jednoducho nakliknuteľné a sú jednoducho použiteľné na každom komponente SR5 zariadenia. Vďaka farebnému značeniu máte vždy optimálny prehľad o obsahu. Optimalizujete tak proces objednávaného chýbajúceho materiálu, ktorý ľahko zistíte včas.

 

  

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Pozrite si naživo zariadené vozidlo, aby ste na vlastné oči videli, aké sú možnosti a výhody zariadenia servisného vozidla pre vaše podnikanie
ZISTIŤ VIAC

 

Označte svoje BOXX-y, zásuvky a krabičky štítkami mySortimo.

 

Ak už farebné štítky máte, stačí si stiahnuť správnu šablónu, dopísať do nej vaše značenia, vytlačiť štítky a dať v zariadenom vozidle na správne miesto. Prehľadné označenie a usporiadanie je na svete. Vaše náradie, súčiastky a spotrebný materiál je jasne označený – vaša práca je  jednoduchšia a efektívnejšia.

 

Lepiace etikety sú vyrobené z materiálu odolného voči roztrhnutiu a vlhkosti. Ich silná priľnavosť je pôsobivá a vďaka tomu sú obzvlášť trvanlivé.

Štítky si rýchlo a ľahko vytlačíte na laserovej tlačiarni pomocou bezplatnej šablóny PDF.

 

Šablóna pre BOXX-y, zásuvky a kufre

Stiahnite si šablónu pre prehľadné usporiadanie vo vašom úžitkovom vozidle
SŤIAHNUŤ

 

Šablóna pre delenia a vnútorné zásobníky v BOXX-och

Stiahnite si šablónu pre prehľadné usporiadanie vo vašom úžitkovom vozidle
SŤIAHNUŤ

 

Zásobník na náradie mySortimo inlay

Každý nástroj má svoje miesto.

Jednotlivé penové vložky do Sortimo BOXXov a kufríkov ako aj zásuviek si môžete jednoducho navrhnúť a objednať pomocou konfigurátora mySortimo inlay. To vám umožňuje ešte vyššiu úroveň organizácie náradia, dokonalý prehľad o prípadných zabudnutých nástrojoch v mieste použitia a optimálnu ochranu citlivých zariadení.

Široká škála možností integrácie v Sortimo L-BOXXoch, T-BOXXoch G, kovových kufríkoch a zásuvkách regálového systému Sortimo a WorkMo robí z týchto vložiek spoľahlivých pomocníkov, ktorí vám pomôžu vytvoriť poriadok, flexibilitu a zlepšiť vaše pracovné postupy. Akékoľvek chýbajúce nástroje sa dajú okamžite identifikovať podľa farebného zvýraznenia na vonkajšej strane a výrezu, čím sa zabráni drahej strate alebo zabudnutiu nástrojov.

Formáty vložiek zodpovedajú mriežke inset boxu Sortimo . Vložky do náradia sa dajú veľmi individuálne zostaviť, sú kompatibilné s produktovým radom Sortimo a možno ich kombinovať s vložkami, aby sa splnili požiadavky zákazníka na lepšiu organizáciu a zvýšenú produktivitu.

Predplnené penové vložky s nástrojmi GEDORE

Vybrané produkty pre štítkové značenie mySORTIMO

 • mySORTIMO štítky pre insetBOXX-y – 5 hárkov

  10 €
 • mySORTIMO štítky pre kufre a BOXX-y – 5hárkov

  10 €