Organizácia v úžitkových automobiloch

 

Organizácia v úžitkových automobiloch

Štítkové značenie mySORTIMO vám prinesie poriadok a efektivitu

 

Nová produktová rada zariadenia úžitkových vozidiel SORTIMO SR5 sa pýši rôznymi vychytávkami pre systematickú a efektívnu organizáciu v úložnom priestore automobilu. Jednou z nich je aj Sortimo štítkové značenie, ktoré môže byť použité na zásuvkách, plastových boxoch, regálových vaniach a taktiež aj na drobných krabičkách v zásuvkách.

 

Prehľadné označovanie prostredníctvom štítkov je rozdelené do 6 farebných prevedení pre jasný prehľad a rýchle použitie prevážaného náradia a materiálu. Plastové klipy sú jednoducho nakliknuteľné a sú jednoducho použiteľné na každom komponente SR5 zariadenia. Vďaka farebnému značeniu máte vždy optimálny prehľad o obsahu. Optimalizujete tak proces objednávaného chýbajúceho materiálu, ktorý ľahko zistíte včas.

 

  

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Pozrite si naživo zariadené vozidlo, aby ste na vlastné oči videli, aké sú možnosti a výhody zariadenia servisného vozidla pre vaše podnikanie
ZISTIŤ VIAC

 

Označte svoje BOXX-y, zásuvky a krabičky štítkami mySortimo.

 

Ak už farebné štítky máte, stačí si stiahnuť správnu šablónu, dopísať do nej vaše značenia, vytlačiť štítky a dať v zariadenom vozidle na správne miesto. Prehľadné označenie a usporiadanie je na svete. Vaše náradie, súčiastky a spotrebný materiál je jasne označený – vaša práca je  jednoduchšia a efektívnejšia.

 

Lepiace etikety sú vyrobené z materiálu odolného voči roztrhnutiu a vlhkosti. Ich silná priľnavosť je pôsobivá a vďaka tomu sú obzvlášť trvanlivé.

Štítky si rýchlo a ľahko vytlačíte na laserovej tlačiarni pomocou bezplatnej šablóny PDF.

 

Šablóna pre BOXX-y, zásuvky a kufre

Stiahnite si šablónu pre prehľadné usporiadanie vo vašom úžitkovom vozidle
SŤIAHNUŤ

 

Šablóna pre delenia a vnútorné zásobníky v BOXX-och

Stiahnite si šablónu pre prehľadné usporiadanie vo vašom úžitkovom vozidle
SŤIAHNUŤ

 

Dôležité upozornenie: Pri tlači štítkov vyberte v ponuke tlač “Prispôsobiť veľkosť” možnosť “Prispôsobiť veľkosti stránke”

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia.
Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
PRIHLÁSIŤ SA

Vybrané produkty pre štítkové značenie mySORTIMO

  • mySORTIMO štítky pre insetBOXX-y – 5 hárkov

    10 €
  • mySORTIMO štítky pre kufre a BOXX-y – 5hárkov

    10 €