Predvedenie profesionálneho náradia značky BOSCH

Vyskúšajte si profesionálne náradie BOSCH

Máme pre vás k dispozícii predvádzacie vozidlá značky BOSCH s odborne vyškolenými predvádzacími technikmi, ktorí vám radi odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti. Vyskúšajte si náradie vo vašom prostredí na vašom materiály a budete si istý ako náradie funguje.

Modré profesionálne náradie BOSCH je preslávené hlavne vŕtaním. Popredný výrobca vŕtacích kladív, príklepových a nepríklepových vŕtačiek zaviedol štandard upínania SDS plus a SDS max. Remeselníci aj profesionáli si nájdu svoje v širokom sortimentre drevoobrábacieho, stavebného a kovobrábacieho náradia, ktoré je k dispozícii v akumulátorovej alebo elektrickej forme.

 

Náradie BOSCH je dodávané v kufríkoch L-BOXX SORTIMO – kompatibilné s vašou pojazdnou mobilnou dieľňou

Ako to funguje:

Stačí vyplniť formulár, zavoláme vám a v krátkosti nám priblížite vaše požiadavky, dohodneme si termín predvedenia a zadarmo vám ukážeme, čo dokáže náradie BOSCH priamo vo vašej výrobe, či prevádzke.

Dohodnite si predvedenie

V Nových Zámkoch alebo kdekoľvek na Slovensku

Máme pre vás k dispozícii predvádzacie vozidlá renomovaných značiek s odborne vyškolenými predvádzacími technikmi, ktorí vám radi odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti.Kontaktné údaje
Miesto predvedeniaAkú značku chcete predviesť?*


S čím potrebujete pomôcť?