Predvedenie profesionálneho náradia značky FEIN

Vyskúšajte si profesionálne náradie FEIN v reálnych podmienkach vašej prevádzky

Odborne zaškolení predvádzací technici vám radi odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti získané pri práci s rôznymi aplikáciami a postupmi. Vo vašom prostredí na vašom materiály môžete vyskúšať akumulátorové a elektrické skrutkovače, vŕtačky, brúsky, uťahováky, závitorezy, prestrihovače a nožnice. Predvedieme vám špeciálne riešenia ako je korunkové vŕtanie do kovu v rôznych podmienkach, stacionárne brúsky GRIT oscilačné náradie, ktoré je ideálne zostavené pre jednotlivé druhy remesla, automotive a domácnosť, kompletný program na opracovanie povrchov nereze a iné.

 Predvedieme vám produktívne riešenia ako je korunkové vŕtanie do kovu v rôznych podmienkach, stacionárne brúsky GRIT oscilačné náradie, ktoré je ideálne zostavené pre jednotlivé druhy remesla, automotive a domácnosť, kompletný program na opracovanie povrchov nereze a iné aplikácie.

    

Ako to funguje?

Stačí vyplniť formulár, zavoláme vám a v krátkosti nám priblížite vaše požiadavky, dohodneme si termín predvedenia a zadarmo vám ukážeme, čo dokáže náradie FEIN priamo vo vašej výrobe, či prevádzke. Po absolvovaní predvedenia, získate navyše 5% zľavu na prvú objednávku strojov FEIN.

Dohodnite si predvedenie

V Nových Zámkoch alebo kdekoľvek na Slovensku

Máme pre vás k dispozícii predvádzacie vozidlá renomovaných značiek s odborne vyškolenými predvádzacími technikmi, ktorí vám radi odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti.Kontaktné údaje
Miesto predvedeniaAkú značku chcete predviesť?*


S čím potrebujete pomôcť?