Predvedenie profesionálneho náradia značky MILWAUKEE

Vyskúšajte si profesionálne náradie MILWAUKEE

Máme pre vás k dispozícii predvádzacie značky MILWAUKEE  s odborne vyškolenými predvádzacími technikmi, ktorí vám radi odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti. Vyskúšajte si náradie vo vašom prostredí na vašom materiály a budete si istý ako náradie funguje.

  

Vyskúšajte americkú značku Milwaukee. Náradie je preslávené svojou výdržou aj v ťažkom priemysle. Hlavnou snahou Milwaukee je vytvoriť “bezkáblové pracovisko”, preto majú vo svojej ponuke nespočetné množstvo silných a výkonných akumulátorových strojov. Dnešným hitom Milwaukee je systém ovládania a kontrolovania náradia prostredníctvom mobilnej aplikácie ONE-key.

Ako to funguje?

Stačí vyplniť formulár, zavoláme vám a v krátkosti nám priblížite vaše požiadavky, dohodneme si termín predvedenia a zadarmo vám ukážeme, čo dokáže náradie MAKITA priamo vo vašej výrobe, či prevádzke.

Dohodnite si predvedenie

V Nových Zámkoch alebo kdekoľvek na Slovensku

Máme pre vás k dispozícii predvádzacie vozidlá renomovaných značiek s odborne vyškolenými predvádzacími technikmi, ktorí vám radi odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti.Kontaktné údaje
Miesto predvedeniaAkú značku chcete predviesť?*


S čím potrebujete pomôcť?