Pracovná obuv, vysoký štandard a pohodlie

Služba – skenovanie chodidiel od EJENDALS

 

V práci trávime podstatnú časť nášho života a to prináša so sebou aj významnú záťaž na celé telo. Sú profesie, kde je tento dopad výraznejší. Dnes prinášame návod, ako eliminovať nežiaduce účinky záťaže na nohy našich klientov. Ak denne chodíte alebo stojíte na tvrdých podlahách, ľahko sa vám preťažia päty i predná časť chodidiel a začnú vás veľmi bolieť. Správna stielka v obuvi vám môže pomôcť vyhnúť sa týmto bolestiam nôh. Švédska značka EJENDALS si potrpí na najvyšší štandard a preto má vyvinutú špeciálnu službu FootStop Service – skenovanie nôh.

 

Skenovanie chodidiel prispieva k prevencii zranení, ku ktorým dochádza pri nesprávnom zaťažení nôh.

Behom niekoľkých sekúnd zmeriame a zaznamenáme hodnoty vašich chodidiel, klenby a tlakových bodov zaťaženia. Výsledky získate okamžite. Na displeji zariadenia sa zobrazuje, ako a kde sú vaše chodidlá zaťažené pri styku s podložkou a či máte nízku, strednú alebo vysokú klenbu. A na záver, poverený pracovník vám môže pomôcť vyskúšať vhodnú pracovnú obuv a domov tak môžete odísť s certifikovanými anatomickými stielkami Jalas®, ktoré boli testované pre vašu klenbu.

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia. Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
VIAC INFO

 

Dôvera vo vhodnú obuv doplnená o správne zvolenú stielku je správna investícia, ktorá sa prejaví na vašom zdraví a výkone v práci.

 

 

 


 

Dohodnite si skenovanie chodidiel vo vašej prevádzke

Dohodnite si predvedenie

V Nových Zámkoch alebo kdekoľvek na Slovensku

Máme pre vás k dispozícii predvádzacie vozidlá renomovaných značiek s odborne vyškolenými predvádzacími technikmi, ktorí vám radi odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti.Kontaktné údaje
Miesto predvedeniaAkú značku chcete predviesť?*


S čím potrebujete pomôcť?


 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 36 – Jeseň / Zima 2020

ČÍTAŤ VIAC