Príslušenstvo k zariadeným servisným vozidlám

Diabol tkvie v detailoch

Drobné príslušenstvo a rôzne „vychytávky“, dokážu remeselníkom v teréne z rôznych odvetví uľahčiť prácu. Na tejto strane vám predstavujeme najhorúcejšie novinky, ktoré sme zaradili do nášho sortimentu zariadenia servisných vozidiel, lebo práve detaily rozhodujú o užívateľskom komforte. Popri týchto novinkách nemôžeme nespomenúť ďalšie doplnky, ktoré tiež zabezpečujeme a ktoré vám môžu vylepšiť alebo úplne zmeniť automobil. Máme na mysli zvukovú a svetelnú signalizáciu, t.j. majáky, meniče napätia, chladničky od svetového lídra spoločnosti WAECO, nezávislé kúrenie od spoločnosti Webasto alebo aj zateplenie a obklad materiálom SORTIMO Sowaflex. Veľmi častou požiadavkou je 230 V elektroinštalácia s revíznou správou, ktorú taktiež vykonávame podľa požiadaviek užívateľa. V prípade, že prepravujte len tovar a nepotrebujete žiadny regálový systém, tak vám do automobilu namontujeme protišmykovú podlahu s upínacími bodmi pre zabezpečenie tovaru.

Ako vidíte sami, možností ako si uľahčiť prácu v teréne je veľa a stále sa objavujú ďalšie, novšie a sofistikovanejšie. Či už si zvolíte zariadenie automobilu len s podlahou a úchopnými bodmi, jednoduchú verziu Simpleco by Sortimo, zaužívanú líniu Sortimo Globelyst alebo zariadenie Sortimo HDSortimo HD pre extrémne zaťaženie, je úplne na vás.

UFO – Dodatočné uzamykanie ložného priestoru

Určené pre tých, ktorý potrebujú zabezpečiť bezpečnosť nákladu vo vozidle. Uzamykanie UFO je vyrobené z ušľachtilej ocele s cylindrickou vložkou proti odvŕtaniu a je primontovaný o karosériu automobilu. Uzamykanie je možné inštalovať na bočné a zadné dvere automobilu. Vyrába sa v dvoch prevedeniach UFO + pre stále zabezpečenie vozidla a UFO pre zabezpečenie vozidla podľa potreby užívateľa.

RHINO Strešné nosiče pre profesionálne použitie

RHINO – európsky líder vo výrobe strešných nosičov pre profesionálne použitie. Sortiment strešných nosičov a príslušenstva RHINO ponúka užívateľovi industriálne prevedenie s dôrazom na funkčnosť pri prevoze a manipulácii s tovarom na streche automobilu. Strešné nosiče sú podrobené crashtestom pri preťažení 20 g a ich optimalizovaný tvar je testovaný v aerodynamickom tuneli. Rhino produkty sú testované podľa TUV normy DIN75302/02.91. RHINO sortiment ponúka pre úžitkové automobily štandardné priečniky na strechu automobilu, kompletné strešné nosiče, výťah na rebríky pre jednoduchú manipuláciu a jeho zaistenie na streche automobilu, zaisťovacie patenty na rebríky, rebrík na zadné dvere automobilu a nástupné schodíky.