Rázové uťahováky MAKITA DTW1001 a DTW1002

 

Rázové uťahováky naberajú na sile.

 

Portfólio úspešných rázových uťahovákov od spoločnosti Makita s označením DTW1001 ¾“a DTW1002 ½“ posilní túto jar nový model s označením DTW1004.

Pokiaľ prevádzkujete autoservis, montážne priestory alebo staviate haly, kde potrebujete uťahovať vysokopevnostné skrutky, uťahovák DTW1004 je určený práve pre vás. Najhlavnejší parameter – uťahovací moment, sa vyšplhal na hodnotu 1 050 Nm pri hmotnosti stroja 3,1 kg.

 

Hravo si poradí so skrutkami o priemere M30 alebo vysokopevnostnými skrutkami M24. Silu úderov a samotného dotiahnutia alebo povolenia je možné nastaviť v troch stupňoch. Pokiaľ práve nepotrebujete využívať plnú kapacitu stroja, dokážete takto ušetriť množstvo energie v akumulátore. Pracovné miesto je osvetľované dvomi LED svetlami s funkciou dosvitu.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Využite naše 30 ročné skúsenosti s brúsnymi technológiami a dohodnite si testovanie priamo u vás. Pomôžeme vám násť to správne riešenie.
VIAC INFO

 

Upínanie nástroja je ½“. Rozdiel oproti modelu s označením DTW1002 je, že orech sa na hlavu upína pomocou kolíka a nie tzv. C krúžkom. Stroj je určený na náročnú prácu, samozrejmosťou teda je, že ho poháňa bezuhlíkový motor. Disponuje technológiu XPT, ktorá chráni stroj pred prachom a striekajúcou vodou. Na spodnú časť je možné namontovať robustný hák, za ktorý je možné stroj zavesiť či už na lešení, za opasok a podobne.

 

 

 

Ak sa pre takýto uťahovák rozhodnete, je možné ho kúpiť s alebo bez akumulátorov a nabíjačky, pokiaľ už akumulátory alebo nabíjačku vlastníte.

 

SŤIAHNITE SI KATALÓG MAKITA

Stiahnite katalóg profesionálnych strojov MAKITA a vyberte si zo širokého sortimentu náradia MAKITA
STIAHNUŤ

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 43 – Jar/ Leto 2024

ČÍTAŤ VIAC

 


Nakúpte produkty 3M

  • 3M ™ Cubitron ™ 3 Fíbrové disky 1182C na nerezovú oceľ

  • 3M CUBITRON 3 Rezný kotúč 125 mm

  • 3M ™ Cubitron ™ 3 Fíbrové disky 1182C na čiernu oceľ

  • 3M CUBITRON™ 3 brúsny kotúč