Uľahčite si prepravu rebríkov

Rebrík je v mnohých prípadoch každodenným pomocníkom servisných a montážnych pracovníkov pri ich výjazdoch. Z toho dôvodu sa vynára otázka ako ich prevážať, nakladať a upevňovať bezpečne a rýchlo.

Poďme si teda predstaviť hneď 5 riešení, s ktorými prevoz a nakladanie rebríkov už nebude utrpením pri každodennej práci.

Riešenie 1:

Základ: Strešný nosič TopSystem

Základný strešný nosič, ktorý vytvorí priestor na prevoz rebríkov a taktiež dlhých predmetov. Všetko je bezpečne zaistené o strešný nosič prostredníctvom upínacieho pásu do integrovanej upínacej lišty SORTIMO Prosafe. Základný strešný nosič odporúčame doplniť rebríkom na zadných dverách, aby bol umožnení prístup na strechu automobilu pre zaistenie prevážaného tovaru/nákladu na strešnom nosiči.

 

Strešný systém TopSystem je veľmi flexibilný. Môžete mať úplne jednoduché riešenie alebo detailne a prehľadné usporiadnanie na streche vášho vozidla.

VIAC INFO

 

Riešenie 2:

Upínací patent na rebríky

Známi upínací patent na rebríky, ktorým môžete rebrík rýchlo a jednoducho bezpečne pripevniť o existujúci strešný nosič. Uzamykací patent chráni rebrík pred krádežou.

Jednoduché riešenie, ktoré si dokúpite aj v eshope.

 

Riešenie 3:

Bočný výťah na rebríky

V prípade, že rebrík je vašim každodenným pomocníkom a jeho nakladanie a vykladanie je dennou rutinou a hľadáte riešenie, ktoré by bolo ergonomické, bezpečné. K dispozícii máte bočný výťah na rebrík, ktorý vám ušetrí hlavne čas a energiu. Riešenie je vhodné pre remeselníkov, ktorý parkujú na parkoviskách a miestach, kde nie je možné nakladať/vykladať rebrík od zadných dvier.

 

VYPRACUJEME VÁM NÁVRH A CENOVÚ PONUKU ZADARMO

Pozrite si naživo zariadené vozidlo u nás alebo priamo vo vašej prevádzke uvidíte, aké sú možnosti a výhody pre vaše podnikanie
ZISTIŤ VIAC

 

Riešenie 4:

Zadný výťah na rebríky

Ergonomické a jednoduché nakladanie ťažkých a dlhých rebríkov na vysoké typy automobilov vôbec nemusí byť z kategórie namáhavých a otravných. S výťahom na rebríky až do hmotnosti 50kg rebríka môžete naložiť a zložiť rebrík zo strechy automobilu smerom za automobil bez potreby ,,štverať,, sa na strechu a verte bude bezpečne naložený

 

Riešenie 5:

Interiérový držiak na rebrík

Interiérový držiak na rebrík vhodný na prevoz rebríkov do dĺžky 1,8 m. Rebrík je zaistený a prepravovaný pod stropom automobilu a tým vás neoberá o ložnú plochu respektíve manipulačný priestor

 

 

 


Vybrané produkty

  • REGÁLOVÝ SYSTÉM SORTIMO DO VEĽKÉHO VOZIDLA

  • REGÁLOVÝ SYSTÉM SROTIMO DO STREDNÉHO VOZIDLA

  • REGÁLOVÝ SYSTÉM SORTIMO SR5 DO MALÉHO VOZIDLA

 

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 40 – Jeseň / Zima 2022

ČÍTAŤ VIAC