Pásové brúsenie kompaktne a prenosne

Ručné pásovné brúsky na kov

Fein nové, silné, ručné pásové brúsky – GHB 15-50 a 15-50 GHB Inox – sú určené pre flexibilné brúsenie a dokončovacie aplikácie pre celý rad priemyselných odvetví.
Tieto stroje majú tri najdôležitejšie funkcie pásovej brúsky – flexibilitu, výkon a pohodlie.ghb 15-50

Flexibilita: GHB 15-50 a GHB 15-50 INOX je možné použiť ako ručnú alebo stacionárnu pásovú brúsku. Umožňuje vykonávať neskutočné množstvo operácií, ako je zrážanie hrán, obrusovanie zvarov, brúsenie výpalkov a odliatkov, ako v kove tak i v nerezových materiáloch. Ďalšou dôležitou výhodou je brúsna doska, ktorá má 80 mm šírku pre brúsenie a dokončovanie rovinných plôch. Tieto schopnosti nám perfektne riešia problémy pri takmer všetkých brúsnych operáciách.

Extrémny výkon: Nástroje majú 1500 W FEIN motor. GHB 15-50 má konštantnú rýchlosť 8,500 otáčok za minútu pre veľký úber materiálu, a GHB 15-50 Inox má variabilnú rýchlosť 2,500-7,900 otáčok za minútu pre brúsenie a dokončovanie nerezovej ocele. Sú to asi trikrát rýchlejšie stroje, ako uhlová brúska pri zrážaní hrán a brúsení zvarov, s výborným konečným povrchom. Tieto nástroje majú široký výber pásov, ktorý môže byť zvolený tak, aby zodpovedal materiálu a operácii, ktorú chceme vykonávať.

Užívateľský komfort: GHB 15-50 a 15-50 GHB Inox má komfortnú výmenu pásu bez náradia. Ďalším bonusom sú nastaviteľné rukoväte, ktoré možno otáčať od nula, 90 alebo 180 stupňov, čo uľahčuje optimálnu ergonómiu práce v každej situácii. Stroje sú vybavené otočným zabudovaným motorom. V závislosti na pracovnej pozícii a aplikácii, môže sa motor otočiť takmer o 360 stupňov.

Tieto nástroje môžu byť použité pre širokú škálu operácií v zlievarňach, mostných stavbách, na špeciálne kovové konštrukcie, stavbu lodí, rovnako ako opracovanie nerezových rúr a spracovanie nerezových materiálov. Oba stroje sú efektívnou alternatívou k uhlovej brúske pre spracovanie uhlíkovej ocele a nerezovej ocele, a poskytujú vynikajúcu kvalitu povrchu.