Rýchle a jednoduché zariadenie automobilu SORTIMO WORKMO

SORTIMO WORKMO – rýchle a jednoduché zariadenie automobilu.

WORKMO – mobilné pracovisko, transportný a úložný systém, v dvoch rôznych výškach. Vďaka výškovej variabilite budete odteraz pracovať s WORKMO systémom flexibilnejšie a efektívnejšie.

WORKMO v automobile

Hlavným a najdôležitejším zmyslom WORKMO systému je veľmi rýchla a jednoduchá inštalácia do automobilu a zároveň to, aby aj jeho vybratie, resp. odinštalovanie prebiehalo rovnako rýchlo. Samozrejme so zachovaním všetkých bezpečnostných štandardov SORTIMO.

Workmo v automobile je považované za obyčajný náklad a každý náklad musí byť bezpečným spôsobom upevnený. V tomto prípade to ide veľmi jednoducho, moduly upevníte upínacím pásom o upínacie body v podlahe automobilu.

Ideálne riešenie ak potrebujete pracovať striedavo v teréne a inokedy vo vašej dielni.

WORKMO ako transportný a zároveň úložný systém

WORKMO poskytuje používateľovi bezpečné a prehľadné uloženie náradia a materiálu v stohovateľných moduloch. Pre prehľadné uloženie náradia sú k dispozícii rôzne kombinácie vnútorného vybavenia, či už si zvolíte zásuvky, kufre, skrinky alebo regále. Bočné strany modulov si prispôsobíte ďalšími držiakmi a širokým príslušenstvom, podľa požiadaviek vášho remesla. Požiadavky na pracovnú stanicu resp. pracovné prostredie budú splnené v automobile, v dielni alebo na výjazde u vášho zákazníka.

Mobilnú pracovnú stanicu prepravíte z auta k zákazníkovi a spať jednoducho na mobilnom skladacom vozíku.