SORTIMO FR5 – Riešenie vo vozidle pre prácu aj voľný čas

SORTIMO FR5 – Riešenie pre prácu aj voľný čas

 

Flexibilné sklopné regály FR5 ideálne pre každý náklad

 

Novinkou od lídra v zariaďovaní servisných vozidiel  sú sofistikované sklopné regály, nesúce označenie FR5,  ktoré riešia problém súčasného používania vozidla na prácu aj vo voľnom čase.

 

Vďaka spoločnej koncepcii s už existujúcim systémom  SR5 viete do nich uložiť celý rad základných prvkov od plastových boxov, ideálne  pre uloženie spojovacieho materiálu až po kufre s náradím. Plastové boxy sú zakliknuteľné o sklopnú policu a manipulácia s nimi je jednoduchá, tak ako ste na to v SORTIMO systéme zvyknutý. Sú ideálne pre objemný náklad, ľahko ich sklopíte a máte tak väčší priestor na ukladanie.

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia. Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
VIAC INFO

 

FR5 sú viac než bežné sklopné police v automobile, je to unikátna alternatíva pre remeselníkov, ktorí odmietajú pevnú inštaláciu regálových systémov.

 

Systém FR5 ponúka remeselníkom a servisným technikom špeciálne v kombinácii so systémom SR5 obrovskú výhodu plne vybaveného servisného automobilu.  Zároveň umožňuje prepravu väčších vecí a maximálne využitie priestoru pre objemný náklad aj v malých automobiloch. Vďaka jednoduchej výklopnej funkcii sa police regálového systému dajú rýchlo vyklopiť. Získate tak dostatočný priestor na prevoz bicyklov, voľnočasových potrieb a podobného nákladu.

 

Sklopné police pre menšie automobily ponúkajú vysokú úroveň flexibility a zároveň maximalizujú využitie ložného objemu automobilu a to nie len podlahovej plochy.

 

Vnútorné zariadenie automobilu vám už nebude klásť limity v jeho využití pre vašu prácu ani  vo voľnom čase.

 

VYPRACUJEME VÁM NÁVRH A CENOVÚ PONUKU ZADARMO

Pozrite si naživo zariadené vozidlo u nás alebo priamo vo vašej prevádzke uvidíte, aké sú možnosti a výhody pre vaše podnikanie
ZISTIŤ VIAC

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 36 – Jeseň / Zima 2020

ČÍTAŤ VIAC