SORTIMO Veľkokapacitné zásuvky

Ideálne riešenie pre malé vozidlá – veľkokapacitné zásuvky SORTIMO JUMBO UNIT

Riešenie pre malé auto s veľkou kapacitou na prevoz náradia

 

Obstarať si menšie auto pre svoju pojazdnú dielňu sa môže zdať ako dobrý nápad. S takouto myšlienkou ste sa určite pohrávali viac krát.  Malé auto má výhody: ľahšie parkovanie, ľahšia manévrovateľnosť, menšie obstarávacie náklady, menšie prevádzkové náklady. Zvládneme ale do malého automobilu naložiť všetko potrebné pre prácu? Získame tým, a budeme mať všetko ako sa povie ,, po ruke”?

 

Ideálne riešenie pre malé vozidlá sú veľkokapacitné zásuvky SORTIMO JUMBO UNIT, ktoré sú vysúvateľné zo zadných a taktiež aj z bočných dvier  automobilu. Zásuvky so 70% výsuvom majú nosnosť až 90 kg a umožnia mať prehľadne uložené veľké náradie aj drobný spojovací materiál. Náradie a všetok potrebný materiál môžu byť uložené v automobile, tak že ho budete mať po ruke bez toho aby ste museli ,,vkročiť,, do nízkeho priestoru automobilu.

 

 

Existujú v dvoch výškach a to 100 a 200 mm. Pridanou hodnotou je ľahko dostupné a bezpečne uložené náradie, pričom na vrchnej podlahe môžete prepravovať objemný náklad, alebo si samozrejme môžete dať namontovať aj regálovú zostavu SR5 po bokoch automobilu, čím dokonale vyťažíte maximum z potenciálu nákladnej plochy kompaktných úžitkových automobilov.

 

So zariadeným autom SORTIMO ste efektívnejší, produktívnejší a hlavne nepremrháte čas hľadaním.

IDEÁLNE ZABEZPEČENIE VÁM POMÔŽU VYBRAŤ NAŠI TECHNICI

Pozrite si naživo zariadené vozidlo u nás, alebo priamo vo vašej prevádzke a zistite aké sú možnosti a výhody pre vaše podnikanie
ZISTIŤ VIAC

 

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 38 – Jeseň / Zima 2020

ČÍTAŤ VIAC