OBSAH – TECHNIA Report 35 – Jar / Leto 2020

 

PRVÝ KRÁT LEN ONLINE

 

Milí priatelia, klienti, partneri,

naša spoločnosť vždy sleduje aktuálne trendy a keď sa ukážu ako prínosné, aplikuje ich. Tak je tomu aj teraz. Je zrejmé, že digitálna forma vydávania médií získala prevahu nad tlačenými verziami. Práve preto sme sa počas tejto jari, poznačenej opatreniami a obmedzeniami, rozhodli prejsť na plne digitálnu formu magazínu. Modernou formou získate viac: podrobnejšie informácie, širší obsah, tipy na konkrétne produkty, či priamy kontakt.

Naši obchodní zástupcovia sú samozrejme pripravení na cestu k vám, pomôcť nájsť správnu technológiu, či implementovať adekvátne opatrenia pre zachovanie kontinuity výroby a súčasne zaistiť bezpečnosť pracovníkov a pracoviska v plnom súlade s vládnymi nariadeniami.

 

 

 

Akumulátorové technológie a inovácie v náradí

 

Makita novinky

Práve posledný rok bol aj u Makity na Slovensku prelomový. Nielenže neustále pribúdajú nové a nové stroje, došlo aj k  širokému prijatiu akumulátorového náradia remeselníkmi a aj v domácnostiach. Predstavujeme dve novinky
Akumulátorové nitovacie kliešte  »
Fúkač – vysávač  »

 

 


 

Smart riešenie leštenia

Všade okolo nás sa dnes stretáme s rôznymi inteligentnými a smart riešeniami. Ani v náradí tomu nie je inak. Flex uvádza náradie určené pre široké spektrum povrchových úprav lakov. Prečítať celý článok »

 

 


 

Zariadovanie servisných vozidiel a regálové systémy

 

Budúcnosť teraz

Návrh vozidla je základným krom k zariadenému automobilu. Budúcnosť navrhovania sa posunula na vyššiu úroveň a virtuálna prehliadka vášho budúceho vozidla je víziou blízkej budúcnosti.

Prečítať celý článok »

Servisné stredisko paletového formátu!

Ako si čo najjednoduchšie preniesť všetky potrebné veci, svoje náradie a materiál na miesto práce? Myšlienka SORTIMO sa zakladá práve na tom.

Prečítať celý článok »

 

 

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia. Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
VIAC INFO

 


 

Spoznajte naše značky a ich príbehy

 

 

Naše začiatky s pásovým brúsením boli ťažké, pretože technológiu pásového brúsenia kovov v tej dobe nikto nepoznal, takže pionierska úloha bola jasná. “Navštíviť čo najviac firiem, oboznámiť firmy s technológiou …

Skutočný príbeh GRITA!

Prečítať celý článok »

 

 

Pozitívny dopad výrobkov 3M na životné prostredie sa prejavuje aj tam, kde by ste možno súvislosť s ekológiou nečakali..

Výrobky 3M prispievajú k lepšej udržateľnosti.

Prečítať celý článok »

 

Ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 35 – Jar / Leto 2020

ČÍTAŤ VIAC