Uhlová brúska MAKITA XGT 40 V MAX

 

MAKITA XGT 40 V MAX vaša náhrada za elektrickú uhlovú brúsku

 

Už tri roky je na trhu nová platforma spoločnosti Makita s označením XGT 40 V Max. Je vyvinutá pre náročnejšie spôsoby použitia a dokáže nahradiť väčšinu benzínových strojov. Použité najkvalitnejšie články v akumulátoroch dodávajú dostatok energie pri najnáročnejších aplikáciách. Momentálne je v ponuke už viac ako 180 modelov tejto platformy a v blízkej budúcnosti bude počet modelov naďalej narastať.

 

Rozhodli sme sa Vám predstaviť asi najžiadanejšie modely, a to dve nové akumulátorové brúsky, ktoré sľubujú vysoký výkon a dlhý pracovný čas.

 

Akumulátorová Uhlová brúska GA050GZ:

Model GA050GZ je určený na vysoké zaťaženie a bez problémov zvláda aj tie najnáročnejšie aplikácie. S otáčkami nastavenými na 11 000 min-1, je pripravený na náročné úlohy. AFT technológia zabezpečuje bezpečnú prevádzku a chráni stroj a operátora.

 

Akumulátorová Uhlová brúska GA051GZ:

Model GA051GZ je taktiež určený pre vysoké zaťaženie a s otáčkami nastavenými na 9 000 min-1, je ideálny pre rôzne aplikácie. AFT technológia je samozrejmosťou aj tu, čím sa zabezpečuje bezpečná práca aj pri zvlášť náročných úlohách.

Rozdiel medzi modelmi uhlových brúsok XGT 40V MAX:

Rozdiel medzi modelmi GA050GZ a GA051GZ spočíva v priemeru kotúča. GA050GZ je určená pre 125 mm kotúče, zatiaľ čo GA051GZ pre 150 mm kotúče. Môžete si vybrať model podľa vašich konkrétnych potrieb.

 

SŤIAHNITE SI KATALÓG

Stiahnite katalóg profesionálnych strojov MAKITA a vyberte si zo širokého sortimentu náradia MAITA XGT 40V MAX
STIAHNUŤ

 

Najsilnejšie akumulátorové uhlové brúsky na trhu

 

Bezuhlíkový motor a dlhá životnosť:

Obe brúsky sú poháňané bezuhlíkovým motorom, čo znamená znížené trenie, nižšiu prevádzkovú teplotu a úsporu energie z akumulátora. To vám umožňuje pracovať dlhšie, čo je veľkou výhodou v náročnom prostredí.

Brzda a bezpečnosť:

Obidve brúsky majú zabudovanú brzdu, ktorá automaticky zastaví kotúč pri uvoľnení vypínača. To zvyšuje bezpečnosť práce a umožňuje rýchlejšie prechody medzi úlohami.

Technológia XPT pre ochranu:

Technológia XPT chráni elektroniku a celý stroj pred prachom a striekajúcou vodou, čo robí tieto brúsky vhodnými pre prácu v náročných podmienkach.

 

 

 

Voľba s alebo bez akumulátora:

Tieto brúsky sú k dispozícii buď s akumulátormi a nabíjačkou, alebo bez nich, čo je výhodné pre tých, ktorí už vlastnia 40 V Max akumulátory.

 

Séria 40V náradia MAKITA xGT ponúka vysoký výkon a spoľahlivosť pre náročné aplikácie. Ak hľadáte profesionálny nástroj, ktorý zvládne aj tie najťažšie úlohy, tieto akumulátorové uhlové brúsky sú pre vás ideálnou voľbou.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Využite naše 30 ročné skúsenosti s profesionálnym náradím a dohodnite si testovanie priamo u vás. Pomôžeme vám násť to správne riešenie.
VIAC INFO

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 42 – Jeseň / Zima 2023

ČÍTAŤ VIAC

 


 

Dohodnite si predvedenie

V Nových Zámkoch alebo kdekoľvek na Slovensku

Máme pre vás k dispozícii predvádzacie vozidlá renomovaných značiek s odborne vyškolenými predvádzacími technikmi, ktorí vám radi odovzdajú svoje dlhoročné skúsenosti.Kontaktné údaje
Miesto predvedeniaAkú značku chcete predviesť?*


S čím potrebujete pomôcť?