Univerzálna brúska TRINOXFLEX

Nová brúska TRINOXFLEX

EFEKTÍVNA, RÝCHLA, OBZVLÁŠŤ HOSPODÁRNA

S novou brúskou TRINOXFLEX ponúka FLEX mnohostranný a predovšetkým variabilný systém na pracovanie povrchov kovov a nerezu. Z TRINOX-u si jednoducho urobíte brúsku akú práve potrebujete.

Vďaka originálnej západkovej spojke sa dajú na motorovú jednotku BME 14-3 L jednoducho napájať, meniť a upravovať nástavce pre satinovanie alebo pre pásové brúsenie trubiek. Umožňuje zvlášť efektívnu, rýchlu a hospodárnu prácu. Vďaka vymeniteľnému variabilnému systému nemusíte kupovať dva rôzne stroje. Kedykoľvek si viete systém doplniť a rozšíriť. V ponuke je samozrejme kompletná sada obsahujúca nástavec na satinovanie a nástavec na pásové brúsenie trubiek. Všetky varianty sa dodávajú v praktických kufrox L-BOXX a pasujú do vášho zariadeného vozidla.

TRINOXFLEX PÁSOVÁ BRÚSKA NA TRUBKY S UHLOM 270°

Na hrubé brúsenie, satinovanie a leštenie ušľachtilej ocele a iných materiálov až do zrkadlového lesku je ideálna sada BRE 14-3 125. Veľký uhol obopnutia trubky umožňuje jej povrch opracovať len dvoma pracovnými krokmi. Vďaka plynule nastaviteľným otáčkam je možné optimálne prispôsobiť rýchlosť pásu požiadavkám materiálu. Presné vedenie brúsky znamená dosiahnuť rovnomerný obraz po brúsení. K výmene pásu nie je potrebné použiť ďalšie náradie.

Dobre padne do ruky

Vďaka úzkemu držadlu a jeho veľmi ergonomickej polohe je možné TRINOXFLEX optimálne vodiť.

Jednoduché

Proste len uvoľníte upínaciu páčku a nástavec pohodlne a rýchle vymeníte.

Prispôsobí sa každej pozícii

Rýchlospojka umožňuje variabilné polohovanie nástavcov. Tak je možné nastaviť pozíciu držadla podľa potreby.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Vyskúšajte, čo dokáže náradie FLEX priamo vo vašej výrobe, či prevádzke.
VIAC INFO