Úspešný príbeh zariadeného auta SORTIMO

 

Spoločnosť AR Anlagenbau UG začala pôsobenie ako slovenská firma. Po úspechu založila firmu aj v Nemecku, kde sa zaoberá stavebnou, zváračskou a zámočníckou činnosťou. Pred rokom investovala do dvoch plne zariadených vozidiel a tretie je v procese návrhu.

Spoločne sme sa pozreli na to, čo im po roku skúseností prinieslo vozidlo zariadené regálovým systémom SORTIMO. Boli sme zvedaví, či sa potvrdilo, že zariadenie vozidla zoptimalizuje nákladný priestor, zabezpečí vyššiu efektivitu pracovného dňa a či to nakoniec ocenia aj zákazníci.

 

Prečo ste sa rozhodli zariadiť si vozidlo?

V prvom rade to bolo kvôli mojej práci. V profesii, kde sa pohybujem, máme veľa náradia, karbošky, zváračky, elektrocentály. Keď sa presúvate z miesta na miesto, potrebuje mať všetko svoje miesto.  Aby sa náradie nezničilo, aby bol poriadok a aby sa na vás pozerali ako na profesionála.  A ďalšia  vec je, že v Nemecku je legislatíva oveľa striktnejšia, vôbec nedovoľuje mať vo vozidle voľne položené náradie alebo veci.

 

Ako ste sa dozvedeli o takejto možnosti?

Od môjho známeho, v podstate to je predajca áut, niečo som si potom našiel na internete, zavolal som a potom sme sa už do toho pustili, začali sme navrhovať.

 

Ako to ovplyvnilo vašu prácu?

Zariadené vozidlo ovplyvnilo našu prácu neskutočne, v Nemecku majú iný štandard.  Keď príde takto vyzbrojené auto, aj keď je to malá firma a aj keď je to firma zo Slovenska, hneď vedia, že je to profesionálna firma, hneď vás berú inak. Akoby sa odbúrali všetky ich predsudky a zábrany a ľahšie sa nám spolupracovalo.

 

VYPRACUJEME VÁM NÁVRH A CENOVÚ PONUKU ZADARMO

Pozrite si naživo zariadené vozidlo u nás alebo priamo vo vašej prevádzke uvidíte, aké sú možnosti a výhody pre vaše podnikanie
ZISTIŤ VIAC

 

Ktoré prvky zariadenia sú pre vás najužitočnejšie?

To asi úplne všetky, šuflíky, regále, teraz ste nám našli priestor na veľký pracovný stôl, ktorý je sklápací, použijeme ho vždy keď potrebujeme, aj tie odkladacie priestory pre objemnejšie veci.

Áno, u vás je to oproti štandardnej hĺbke väčšia hĺbka, aby sa tam zmestilo, čo najviac vecí, aj tie objemnejšie.

Zo začiatku sme to zariadenie navrhli nákresovo vo vašom konfiguračnom systéme a počas toho ako auto používame, sme prišli na to, že potrebujeme toho viac.

 

 

Ako reagujú vaši zákazníci na takto zariadené vozidlo?

Perfektné, už keď idem s takýmto zariadeným autom von, svedčí to o profesionalite, je to úplne niečo iné ako keď vám behajú po zemi káble, bedne, naložené karbobrúsky, hocičo. Keď som išiel prvý krát do Nemecka, tak som mal náradie všade na zemi, všelijako pohádzané, uložené v bedniach, všade káble, všetko zagurtňované. Mali sme súrnu prácu, museli sme improvizovať a ísť. Toto keď v Nemecku zbadali, pozerali na mňa, že čo to je? Odkiaľ tento prišiel? No ale potom som sa vrátil s regálovým systémom a už im padli sánky, pozerali na mňa už ako na profesionála. Má to niečo do seba.

 

Sme radi, že aj malej firme zo Slovenska sme pomohli prezentovať sa ako profesionáli. Želáme vám aby vám zariadene SORTIMO otváralo dvere k ďalším, ešte väčším zákazkám a dúfame, že si budeme spoločne zariaďovať ešte ďalšie vozidlá.

 


Vybrané Limitované edície

 

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 39 – Jar/ Leto 2022

ČÍTAŤ VIAC