Vykradnuté auto plné náradia? Uzamknite vozidlo dodatočným uzamykaním UFO3

 

Vykradnuté auto plné náradia

Kruté ráno, naozaj to nestojí za to!

 

Krádež náradia a nástrojov z auta je veľkým problémom a nočnou morou pre mnoho remeselníkov a stavebných robotníkov. Ak aj patríte k tým šťastnejším, čo s vykradnutým vozidlom nemáte osobné skúsenosti, určite ste sa minimálne stretli s nahnevaným kamarátom alebo obchodným partnerom, ktorému auto vykradli. No veru, nič príjemné. Hlavne ak vo vozidle nosíte množstvo cenností, náradia, súčiastok, materiálov a príslušenstva. Zariadiť si auto stálo  nie len peniaze, ale aj veľa času a energie, kým ste si každú potrebnú drobnosť zadovážili, často sú to vaše obľúbené poklady.

 

Predstavte si to ráno, keď sa chystáte na veľkú zákazku a nájdete vaše auto vypáčené, bordel, auto bez náradia, nahlasovanie krádeže, poistnej udalosti, zháňanie nových vecí a ešte aj oneskorenie zákazky…Kruté ráno, naozaj to nestojí za to! Preto ak neparkujete vždy na bezpečnom mieste (čo asi ťažko, keďže chodíte vašu prácu robiť dozaista všelikam), alebo často potrebujete vykladať a nakladať veci z vozidla, odporúčame domontovať si prídavný zámok na dodávku UFO.

 

Dvere na aute jednoducho zabuchnete

Náradie vo vašom vozidle je bezpečne zamknuté!

 

Dodatočné uzamykanie UFO3

SORRY! Toto vozidlo je zamknuté!

 

 

Inštalácia je veľmi jednoduchá, zručnejší remeselník ju zvládne za necelých 30 minút. Možnosti a výber zámkov je dnes už široký a moderný. Male, stredné, veľké vany, či skrine,  dodatočné uzamykanie UFO  ponúka široký sortiment prídavných zámkov na dodávky, aj  nový inteligentný systém riadenia prístupu UFO CLOUD, ktorý zastreší aj odomykanie na diaľku, či fleetové riadenie uzamykania dodávok.

 

IDEÁLNE ZABEZPEČENIE VÁM POMÔŽU VYBRAŤ NAŠI TECHNICI

Pozrite si naživo zariadené vozidlo u nás, alebo priamo vo vašej prevádzke a zistite aké sú možnosti a výhody pre vaše podnikanie
ZISTIŤ VIAC

 

Ďalšie naše rady a tipy, ktoré vám môžu pomôcť pri ochrane vášho nákladu v aute

 

  • Pokiaľ je to možné, parkujte vždy na bezpečnom, dobre osvetlenom mieste, ideálne zabezpečenom s kamerovým systémom, minimálne to zlodejov odstraší.

  • Zabezpečte si vaše vozidlo dodatočným uzamykaním UFO. Prídavný zámok UFO slúži ako uzamykateľné mechanické zabezpečenie vozidla a ochrana pred vykradnutím nákladu z automobilu.

  • Pri zariaďovaní vozidla myslite aj na Sortimo regálové systémy, v ponuke sú aj uzamykacie zásuvky a skrinky v aute.

  • Ak vykladáte náradie napríklad na stavbe, uložte ho v uzamykateľnej miestnosti, alebo v uzamykateľnom prepravnom kontajneri SORTIMO S-CONTAINER.

  • Pomôcť pri pátraní náradia môže aj registrácia náradia. Dnes už takmer každá renomovaná značka ponúka aplikácie pre evidenciu a  registráciu strojov. Slúžia ako podpora pre evidenciu a servisovanie strojov a môžu pomôcť práve pri dokazovaní a dohľadávaní náradia.

  • Ak používate drahé náradie, množstvo renomovaných značiek dnes už ponúka aj náradie s GPS sledovaním. V tomto prípade by to bolo pri pátraní veľmi nápomocné.

 

 

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 38 – Jeseň / Zima 2020

ČÍTAŤ VIAC