Zariadenie vozidiel: Rozhovor so zákazníkom

Pred 13 mesiami sme zariadili upratovacie vozidlo pre čistiacu a upratovaciu firmu DreamClean z Horných Orešian.

Nie je to úplne typický odbor podnikania, ktorému rutinne montujeme regálový systém SORTIMO, preto sme sami boli zvedaví, aký prínos bude mať zariadenie pre takýto odbor. Prednedávnom sme sa stretli, aby sme zistili ako je majiteľ, pán Ján spokojný a čo ho viedlo k rozhodnutiu obstarať si zariadenie úžitkového vozidla.

Ako ste sa dozvedeli o našej spoločnosti?

O vašej spoločnosti sme sa dozvedeli z internetu. Vyberali sme z dvoch spoločností. Vaša reakcia bola promptná a profesionálna.

Čo vás viedlo k myšlienke zariadenia vozidla?

Základnou myšlienkou bol poriadok, prehľadnosť a organizácia v uskladnení. Každým dňom nám pribúdali náradia a chémie pre čistenie a strácali sme prehľad. Chceli sme, aby každá vec mala svoje miesto. Cieľom tiež bola lepšia prezentácia pred zákazníkmi, a samozrejme sme chceli ísť príkladom, čo sa poriadku týka.

Aký bol postup pri špecifikácii vašej požiadavky?

V prvom kroku to bola požiadavka na zariadenie regála. Vaše navrhované možnosti a riešenia sa stretlo s našimi očakávaniami. Celý proces od návrhu po samotnú realizáciu bol bezproblémový.Keď sme sa oboznámili s vašimi ďalšími možnosťami neváhali sme a následne sme si nechali navrhnúť aj ďalšie riešenia.

Ako sa zmenilo vykonávanie vašej práce po zariadení vozidla?

Práca sa nám omnoho zjednodušila a zefektívnila. Keď boli veci neusporiadané, dlho trvalo kým sme niečo našli, veľa vecí sa nám stratilo. Teraz sme oveľa rýchlejší, spôsob vykladania a ukladania náradí je komfortný a hlavne a predovšetkým časovo nenáročný. Nielen vieme, čo kde máme a môžeme sa venovať našej práci, ale aj v rámci bezpečnosti pri prevozoch drahých strojov a chemikálií sme oveľa kľudnejší. Zaistenia a uloženia sú skutočne stopercentné a nemôže sa stať, že nám náradie “lieta” v aute a tým sa znehodnocuje.

VÝHODY ZARIADENIA

Preskúmajte, ako vám regálové systémov SORTIMO zjednodušia podnikanie.
ZISTIŤ VIAC

Ako reagujú vaši zákazníci a konkurencia na vaše vozidlo?

Zákazníci oceňujú našu profesionalitu. Ak zbadajú našu výbavu, pochopia, že nie sme len obyčajná upratovacia firma, ale sme naozaj odborníci a dokážeme si poradiť so všetkým. Tu je vidieť, že nás práca baví, ideme príkladom a samozrejme zvyšujeme si tým image a goodwill firmy. Ak chceme vykonávať naše služby, musíme byť dokonale pripravení a to znamená, že nesmieme si dovoliť nič zanedbať. Aj prostredníctvom vašich možností sme minimálne na úrovni konkurencie ak nie o krok vpred. Doporučoval by som nielen konkurencii, ale aj iným remeselníkom , aby neváhali a uľahčili si život zariadením vozidla.

V čom je pre vás najväčšia výhoda v zariadení vozidla?

Za najväčšiu výhodu považujeme skrátenie času hľadaním a najmä ukladaním náradia. Dôležitý faktor je tiež bezpečnosť. A v neposlednom rade, táto investícia je dlhodobá, kedže regál a ostatné príslušenstvo je možné zdemontovať a namontovať na iné auto.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Pozrite si naživo zariadené vozidlo. U nás alebo priamo vo vašej prevádzke.
ZISTIŤ VIAC

 

Ďakujeme za váš čas a ochotu podeliť sa o vašu skúsenosť.

 

Ján Krupanský
majiteľ a konateľ spoločnosti DreamClean s.r.o.

www.dreamclean.sk