Ručné prémiové náradie BAHCO

BAHCO ponúka výnimočné produkty pre profesionálov, pracujúcich v priemysle, stavebníctve, automobilovom priemysle a v oblasti starostlivosti o zeleň.

Spoločnosť SNA Europe je popredným paneurópskym výrobcom ručného náradia. Navrhujeme a vyrábame náradie, spĺňajúce podmienky najnáročnejších profesionálov.

Sme inovátormi už viac než 150 rokov. V priebehu tohto času sme predstavili niektoré z najpokrokovejších druhov náradia na svete, predávame ho prostredníctvom distribútorov, s
ktorými sme si vybudovali dlhodobé partnerstvo.

 

ONLINE B2B SHOP shop.technia.sk pre firmy a podnikateľov

Vstúpte do vášho privátneho B2B. Zjednodušte svoje nakupovanie, majte prehľad o svojich cenách a nakupujte online
VSTÚPIŤ

 

Mnohí antropológovia si myslia, že náradie sa objavilo vďaka inteligencii ľudí a ich inteligencia vďaka používaniu náradia výrazne vzrástla. To je jeden z množstva dôvodov, prečo je spoločnosť SNA Europe hrdá na to, že vyvíja, vyrába a predáva náradie. Výrobu náradia sme zahájili pred takmer dvomi storočiami. Mnohé typy náradia, ktoré dnes vyrábame, sa podobá svojim vzdialeným predkom, ale väčšina z nich je odlišná. Podobné preto, lebo ruka človeka sa takmer vôbec nezmenila, avšak odlišné preto, lebo výrobné procesy sa výrazne zmenili.

 

AKCIOVÉ PROFESIONÁLNE NÁRADIE

Pozrite si aktuálnu ponuku akciového profesionálneho náradia a príslušenstva
ZISTIŤ VIAC

Vybrané akciové produkty

 • Sada nástrčných kľúčov BAHCO BH0125203

  67,20 €100,74 €
 • Mobilný vozík BAHCO s náradím

  706 €1109 €
 • SADA 1/4″ BITOV BAHCO S FAREBNÝM OZNAČENÍM

  29,40 €42,29 €
 • Sada skrutkovačov BAHCO 219.005

  25,40 €