Ručné prémiové náradie BAHCO

BAHCO ponúka výnimočné produkty pre profesionálov, pracujúcich v priemysle, stavebníctve, automobilovom priemysle a v oblasti starostlivosti o zeleň.

Spoločnosť SNA Europe je popredným paneurópskym výrobcom ručného náradia. Navrhujeme a vyrábame náradie, spĺňajúce podmienky najnáročnejších profesionálov.

Sme inovátormi už viac než 150 rokov. V priebehu tohto času sme predstavili niektoré z najpokrokovejších druhov náradia na svete, predávame ho prostredníctvom distribútorov, s
ktorými sme si vybudovali dlhodobé partnerstvo.

Mnohí antropológovia si myslia, že náradie sa objavilo vďaka inteligencii ľudí a ich inteligencia vďaka používaniu náradia výrazne vzrástla. To je jeden z množstva dôvodov, prečo je spoločnosť SNA Europe hrdá na to, že vyvíja, vyrába a predáva náradie. Výrobu náradia sme zahájili pred takmer dvomi storočiami. Mnohé typy náradia, ktoré dnes vyrábame, sa podobá svojim vzdialeným predkom, ale väčšina z nich je odlišná. Podobné preto, lebo ruka človeka sa takmer vôbec nezmenila, avšak odlišné preto, lebo výrobné procesy sa výrazne zmenili.