Rýchlospojky CEJN

Rýchospojky a vsuvky

Spoločnosť CEJN je nezávislým výrobcom rýchlospojok so sídlom v srdci Švédska. Zatiaľ čo výrobky sú vyrábané prevažne vo Švédsku, práca spoločnosti je zastúpená inžiniermi, dizajnérmi, produktovými špecialistami a reprezentovaná na všetkých významných svetových trhoch. Firma CEJN, založená v roku 1955, si zakladá na dlhodobých skúsenostiach s vývojom, výrobou a celosvetovou distribúciou všetkých typov rýchlospojok.

Budovanie predajných kancelárií na hlavných priemyselných trhoch je trvalá stratégia firmy so snahou neustále rozvíjať nové trhy. Skutočnosť, že firma sa orientuje podľa trhu a sprevádza svojich zákazníkov v ich expanzii do nových geografických trhov, je pre firmu samozrejmosťou. Podnikanie sa zakladá na úzkom vzťahu so zákazníkmi a znalosťou miestneho trhu.

PRODUKTY

Rýchlospojky a vsuvky

Hlavné produkty sú rýchlospojky a vsuvky pre rôzne médiá – od stlačeného vzduchu a plynov po vzduch na dýchanie a hydraulické kvapaliny. Okrem toho štandardný sortiment obsahuje množstvo doplnkových výrobkov, ako hadice, hadicové a káblové navijáky, ofukovacie pištole, manometre, fluidné riadiace systémy, adaptéry a príslušenstvo, na ktoré sa kladie rovnako prísny dôraz ako na kľúčové výrobky firmy. Vďaka komplexnému sortimentu sa môže spoločnosť hrdo označiť za jedného zo svetovo najväčších výrobcov – len málo z konkurentov sa môže rovnať podobnou ponukou. Vzhľadom k veľkosti a pružnosti globálnej organizácie, je firma schopná ponúknuť nielen štandardizované, masovo vyrábané výrobky, ale aj špecifické riešenia podľa požiadaviek jednotlivých  zákazníkov.

Nová generácia hadicových navijákov CEJN

Budúcnosť patrí vysoko výkonným hadicovým navijákom. Pri vývoji nových navijákov bola bezpečnosť najvyššou prioritou a je demonštrovaná fukciou pomalé vedenia zaťahovania a patentovanou konštrukciou s plným prietokom s vynikajúcim výkonom. Každá súčasť bola navrhnutá s dôrazom na odolnosť pre dlhodobé použitie, Ťažké opotrebenie a náročné podmienky.

Navijáky sú dostupné pre vzduch, elektriku a od 2019 aj vodu.

Lokalizácia úniku a optimalizácia systému stlačeného vzduchu

Prostredníctvom testovacieho zariadenia zistíme kde vo vašom systéme stlačeného vzduchu uniká najviac energie a vyčíslime vám koľko euro strácate na týchto únikoch.

Posledným krokom je návrh správnych výrobkov pre všetky spoje na správnom mieste.