Pneumatické náradie DYNABRADE

Počas svojho pôsobenia si Dynabrade získal reputáciu a pozíciu lídra v inovovanom dizajne a výrobe unikátneho ručného pneumatického náradia pre brúsenie, odihlovanie, leštenie a dokončovacie práce pri práci s kovmi, drevom, plastmi, sklom, gumou, kameňom a inými materiálmi.

Pred 30 rokmi bolo predstavou zakladateľa Dynabrade Wally Welscha založiť firmu s jediným prístrojom, Dynafiler pásovou brúskou. Dnes produktový rad Dynabrade ponúka takmer 300 druhov priemyselných prenosných náradí a prístrojov. Momentálne má Dynabrade tím obchodných zástupcov a distribútorov vo viac ako 125 krajinách na celom svete a servisný tím v Luxembursku. Na svetovom trhu sa značka Dynabrade spája s kvalitou produktov, výnimočným zákazníckym servisom, mimoriadnymi náradiami spojenými s brúsením, odihlovaním, leštením a dokončovaním a obrábaním iných povrchov podľa potrieb zákazníka.

Dnes Dynabrade sleduje originálnu myšlienku spustením nového „DynaVision 2000“ programu, kde pokračuje v inováciách, nezávislej výrobe kvalitných produktov vo svete, využívaním nového technologického pokroku. Dynabrade kladie veľký dôraz na potreby zákazníkov používaním vysokokvalifikovaného personálu zákazníckeho servisu.

Nenašli ste to, čo hľadáte?

Napíšte nám. Okrem produktov v katalógu máme v ponuke viac ako 100 000 položiek.

Kontaktný formulárKontaktné údaje
Priestor pre vašu správu*