Pneumatické náradie DYNABRADE

Počas svojho pôsobenia si Dynabrade získal reputáciu a pozíciu lídra v inovovanom dizajne a výrobe unikátneho ručného pneumatického náradia pre brúsenie, odihlovanie, leštenie a dokončovacie práce pri práci s kovmi, drevom, plastmi, sklom, gumou, kameňom a inými materiálmi.

Pred 30 rokmi bolo predstavou zakladateľa Dynabrade Wally Welscha založiť firmu s jediným prístrojom, Dynafiler pásovou brúskou. Dnes produktový rad Dynabrade ponúka takmer 300 druhov priemyselných prenosných náradí a prístrojov. Momentálne má Dynabrade tím obchodných zástupcov a distribútorov vo viac ako 125 krajinách na celom svete a servisný tím v Luxembursku. Na svetovom trhu sa značka Dynabrade spája s kvalitou produktov, výnimočným zákazníckym servisom, mimoriadnymi náradiami spojenými s brúsením, odihlovaním, leštením a dokončovaním a obrábaním iných povrchov podľa potrieb zákazníka.

Dnes Dynabrade sleduje originálnu myšlienku spustením nového „DynaVision 2000“ programu, kde pokračuje v inováciách, nezávislej výrobe kvalitných produktov vo svete, využívaním nového technologického pokroku. Dynabrade kladie veľký dôraz na potreby zákazníkov používaním vysokokvalifikovaného personálu zákazníckeho servisu.