Profesionálne náradie FEIN

 

Špecialista na kov

FEIN je odborníkom v oblastiach profesionálneho, extrémne spoľahlivého elektrického náradia. Je jednotkou na trhu oblastiach špeciálnych aplikačných riešení pre kovovýrobu, výstavbu a automobilový priemysel. Ako vynálezca ručnej elektrickej vŕtačky vyvíja FEIN už viac ako 150 rokov inovatívne a neprekonateľne efektívne riešenia pre prax, ktoré sa osvedčujú aj v najtvrdších podmienkach pri nepretržitej prevádzke v priemysle a remeslách.

Robustnosť, spoľahlivosť, kvalita a presnosť náradia zaručujú, že elektrické náradie FEIN obstojí aj v podmienkach najtvrdšej nepretržitej prevádzky. K tomu patrí aj rozsiahly sortiment špeciálneho príslušenstva, ktoré je presne prispôsobené na preddefinované aplikácie a v rukách profesionála zaručujú najlepšie možné výsledky.

Aplikácie v oblasti opracovania nereze

Už mnoho rokov je firma FEIN renomovaným špecialistom na povrchovú úpravu ušľachtilej ocele. Pomocou FEIN elektrického náradia ako sú leštičky, ale aj stacionárne pásové brúsky GRIT by FEIN, je možné dosiahnuť zrkadlový lesk povrchu rúr, profilov a taktiež na veľkých plochách plechov. Pre jednotlivé pracovné kroky je k dispozícii rozsiahle systémové príslušenstvo, s ktorým sa môžu jednotlivé pracovné operácie ekonomicky a rýchlo ukončiť.

 

Aplikácie pre hrubé priemyselné brúsenie

Firma FEIN je obzvlášť silná, pokiaľ sa týka priemyselného brúsenia a delenia kovových výrobkov. Sortiment siaha od kompaktných ergonomických uhlových brúsok s unikátnou bezpečnostnou výbavou, cez vysoko-výkonné uhlové brúsky s príkonom 2.500 Watt, až po stacionárne pásové brúsky GRIT by FEIN. Nezničiteľné brúsky s vysokofrekvenčnou technológiou sa úspešne používajú v najtvrdších podmienkach, napríklad pri hrubom a ťažkom priemyselnom brúsení na. kovových a oceľových konštrukciách, pri stavbe lodí alebo v zlievarniach, najmä tam, kde požiadavky na elektrické náradie s normálnou frekvenciou prevyšujú hranice jeho možností.

Korunkové vŕtanie

Vždy, keď je nutné vyvŕtať presné otvory do kovových výrobkov sú po ruke najvhodnejšie elektronáradia FEIN: či sa jedná o ručné elektrické vŕtačky, alebo ľahko ovládateľné akumulátorové vŕtačky. Pri väčších priemeroch vŕtania do 65 mm nachádzajú použitie kompaktné, a ľahko prenosné korunkové vŕtacie systémy. Široký sortiment prefektne dopĺňa systémové príslušenstvo, ako napríklad korukové vrtáky a špeciálne príslušenstvo na rezanie závitov.

Číslo jedna v renováciách

FEIN MULTIMASTER a MULTITALENT sú univerzálne systémy pre výstavbu a renováciu, mimoriadne vhodný pre každého kutila a domáceho majstra. Jedno náradie zastreší brúsenie, rašpľovanie, pílenie, rezanie, dlabanie, pilovanie, leštenie. FEIN SUPER CUT ako najvyššia profesionálna rada je ideálna pre výstavbu a renováciu, mimoriadne vhodná a prispôsobená sadami príslušenstva určenými pre sklenárov, stolárov a špecialistov na suchú výstavbu, obkladačov a inštalatérov a v neposlednom rade pre tých, ktorý intenzívne každodenne a prácne čistia a renovujú.