Profesionálne náradie FLEX

A tu sa zrodila nemecká legenda uhlová brúska FLEX-ka.

Nemecká firma FLEX od roku 1922 vyrába elektrické náradie pre priemysel a remeslá. Od začiatku sa firma zaoberá vývojom brúsnej techniky pre opracovanie kovov a tiež pre stavebníctvo. Vyvinula mnoho pomocníkov pre oblasť sanácií a renovácií, opracovanie povrchov, či opracovanie kameňa. Dobre ju poznajú sadrokartonári, alebo realizátori suchých stavieb.

Keď firma FLEX v roku 1997 prišla s prvou dlhokrkou brúskou v Európe, bola to v pracovných procesoch sadrokartonárov, maliarov a ďalších stavebných profesiách revolúcia. Dnes spoločnosť FLEX ponúka celý rad žiráf, vrátane žirafy pre brúsenie s použitím diamantových nástrojov. Horúcou novinkou je vozík, GM 320, ktorý významne uľahčuje prácu pri používaní dlhokrkých brúsok.

Pokiaľ sa jedná o odstraňovanie omietok, betónu, starých farieb, lepidiel z rôznych povrchov, FLEX má pre každú z týchto úloh správne riešenie. FLEX sanačné brúsky a frézky sú vďaka širokému otáčkovému rozsahu vhodné ako pre odstraňovacie práce, tak pre zušľachťovanie povrchov. Všetky stroje majú samozrejme účinné odsávanie prachu, ktoré zabraňuje, aby sa do okolia dostával zdraviu nebezpečný prach.

K odsávaniu prachu slúžia bezpečnostné vysávače FLEX. Filtračné systémy vysávačov bezpečne odlučujú každý druh prachu. FLEX vyrába vysávače nielen v prachových triedach L a M, ale i v triede H na obzvlášť nebezpečný materiál, ako sú plesne a azbest.

Kategórie produktov

  • Uhlové brúsky
  • Priame brúsky
  • Brúsky na opracovanie kovov
  • Brúsky na opracovanie stropov a stien žirafa
  • Leštičky
  • Príklepové vŕtačky
  • Vŕtačky a skrutkovače
  • Sanačné a špeciálne stroje
  • Príslušenstvo

DOHODNITE SI PREDVEDENIE PROFESIONÁLNEHO NÁRADIA FLEX

Potrebujete otestovať náradie, či zariadenie s materiálmi, ktoré používate? Pomôžeme vám násť správne riešenie priamo vo vašej prevádzke.
VIAC INFO

 

Potrebujete zautomatizovať kompexne skladé alebo materiálové hospodárstvo?

Máme pre vás riešenie výdajné automaty – inteligentné skladovanie a logistiku.

Nenašli ste to, čo hľadáte?

Napíšte nám. Okrem produktov v katalógu máme v ponuke viac ako 100 000 položiek.

Kontaktný formulárKontaktné údaje
Priestor pre vašu správu*