Ručné náradie KNIPEX

KNIPEX – Špecialista na kliešte

legendárne inštalatérske kliešte KNIPEX Cobra

Nemecká spoločnosť KNIPEX sa sústreďuje len na jednu skupinu produktov a dosahuje tak výrazné výhody, pokiaľ sa jedná o kvalitu a cenu. Preto je dnes KNIPEX poprednou svetovou značkou klieští. Ľudia vo viac, ako 100 krajinách pracujú s kliešťami KNIPEX – a tento trend je vzrastajúci.

Výkon, životnosť a ergonómia výrobkov sú zamerané na uspokojenie vysokých požiadaviek profesionálnych užívateľov. Preto sa používa mimoriadne kvalitný materiál a moderné výrobné technológie. Výrobný program s približne 1000 položkami umožňuje optimálny výber pre príslušnú aplikáciu – a to aj pre moderné odvetvia ako sú solárna technika, veterná energetika a letectvo.

 

Vstúpte do vášho privátneho B2B. Zjednodušte svoje nakupovanie, majte prehľad o svojich cenách a nakupujte online
VSTÚPIŤ

 

Medzi najznámejšie produkty značky patria aj legendárne inštalatérske kliešte KNIPEX Cobra, rúčky potiahnuté protišmykovou gumou, masívne a vždy spoľahlivé.

Inovácie

Novinky, ale aj inovované staršie výrobky umožňujú stále lepšie výsledky práce a vyšší úžitok pre koncového užívateľa. Týmto robia užívateľom každodennú prácu s kliešťami ľahšiu, rýchlejšiu a bezpečnejšiu.

Neustále sa prinášajú inovácie, ktoré sa v obore stávajú štandardom.

Vyrába sa výhradne v Nemecku – a to ekologickým a trvalo udržateľným spôsobom. Zamestnanci vo fabrike v meste Wuppertal zaisťujú tvorbu celkovej pridanej hodnoty – od kovania hrubých obrobkov pre výrobu klieští až po samotné balenie.

Technický náskok si spoločnosť zaisťuje tým, že si mnoho strojov a zariadení vyvíja a vyrába.

KNIPEX

Značku nájdete aj v našom eshope www.centrumnaradia.sk
NAKUPOVAŤ ONLINE