Elektrocentrály RID

 

Zálohovanie elektrickej energie

 

Nemecké elektrocentrály a generátory značky RID ponúkajú  spoľahlivé vysokokvalitné moderné riešenia zálohovania elektrickej energie.

Dlhoročné skúsenosti sú zúročené v produktoch, ktoré spĺňajú všetky európske kritériá a certifikáty pre  moderné elektrocentrály. Vyznačujú sa vysokou kvalitou dodávaného napätia modernými a úspornými motormi a profesionálnym prevedením.

 

Malé prenosné profesionálne elektrocentrály a záložné zdroje od výkonu 2,5 do 15 kVA so synchrónnymi aj asynchrónnymi generátormi ako aj zváracie elektrocentrály. RID ponúka zaujímavé, moderné riešenia ako sú vlastný monitorovací systém prostredníctvom mobilnej aplikácie.  U nás najvyužívanejšia rada profesionálnych modelov sa vyznačuje tichým chodom, veľkou nádržou na palivo, ktorá zabezpečí chod elektrocentrály až 8 hodín.

 

Ponuka veľkých elektrocentrál a agregátov RID je veľmi rozsiahla. RID je známi aj svojimí individuálnym prístupom. Pýši sa napríklad elektrocentrálami nasadeními v extrémnych podmienka vo Švédsku či na Sibíri, kde sú vystavené extrémnym mrazom a nepriaznivému počasiu, ponúka aj veľmi zaujímavé ekologické hybridné riešenia spojené so solárnymi, či veternými zdrojmi energie.

Pomôžeme vám určiť spotrebu pre spustenie elektrocentrály
VIAC INFO

 

Dimenzovanie elektrocentrály

 

Výber správneho generátora pre potrebu užívateľa nebýva vždy ľahká úloha. Môžu sa vyskytnúť problémy pri určení potreby výkonu pre spustenie a napájanie predpokladanej záťaže.

Pre dimenzovanie správnych elektrocentrál sme vám neustále k dispozícii.

 

 

 

Nenašli ste to, čo hľadáte?

 

Napíšte nám. Okrem produktov v katalógu máme v ponuke viac ako 100 000 položiek.

Kontaktný formulárKontaktné údaje
Priestor pre vašu správu*