Ručné náradie STANLEY

Spoločnosť STANLEY WORKS – to je 165 rokov tradície výroby ručného náradia a významného prínosu na poli jeho vývoja a konštrukcie. Ako najväčia na svete pôsobiaca spoločnosť v odbore ručného náradia, plní významnú úlohu v oblasti vývoja a výroby náradia, ktoré presne zodpovedá skutočným potrebám jeho používateľov. Dôraz na vysokú kvalitu výrobkov vyžaduje neustály vývoj nových materiálov a technológií. V tesnej spolupráci s koncovými používateľmi, skonštruovala spoločnosť STANLEY mnoho revolučných výrobkov, ako je remeselnícky nôž s výmennou čepeľou, univerzálny demolačný nástroj FuBar, či kladivá AntiVibe.

 

Spoločnosť Stanley je veľmi hrdá na produkty radu FatMax XL a FatMax. Nie každý výrobok môže niesť toto logo. Pre zaradenie do týchto kategórií musí výrobok spĺňať veľmi prísne kritériá. Všetko sa začína prieskumom, čo profesionálny užívateľ od náradia očakáva. Získané informácie sú následne využívané na konštrukciu profesionálneho náradia pre každodenné používanie.
Výrobky FatMax sú charakteristické vysokou kvalitou spracovania, užitočnou hodnotou a hlavne vynikajúcimi ergonomickými vlastnosťami. Ide o novú generáciu náradia, ktorá pomáha urobiť prácu rýchlejšie a presnejšie. Pri ich vývoji sa zohľadňujú hlavné požiadavky profesionálnych remeslníkov – ľahká údržba, vysoká kvalita a odolnosť. Výsledkom je rada výrobkov, ktorá uvedené podmienky spĺňa. Navyše, vždy ide o výrobky typické výnimočným dizajnom a kvalitou.