Profesionálne náradie na ukosovanie GERIMA

 

 

Špecialista na úkosovanie

 

Firma GERIMA bola založená v roku 1991,  Dipl.-Ing. Stephanom Riethom, ako firma pre optimalizáciu výrobných procesov v strojárstve. Od roku 1994 sa zameriava na vývoj a výrobu strojov na úkosovanie, ktoré sa používajú v segmente priemyslu pre opracovanie kovov, ako prípravné operácie pred zváraním, alebo ako dokončovacie operácie. Napríklad v oblasti výroby žeriavov, kontajnerov, potravinárskom priemysle, v segmente oceľových konštrukcií a v neposlednom rade v energetike. Hlavnou oblasťou použitia je príprava  materiálu pred zváraním. Ďalšie aplikácie zahŕňajú prípravu hrán materiálov, či už úkosovanie, zaoblenie pred lakovaním, alebo inou povrchovou úpravou.
Čo začalo v roku 1994 prvým strojom, to od roku 1997 pokračuje v novom výrobnom závode v St. Wendel v Nemecku.

Dnes pod heslom “svet skosenia” slúži GERIMA zo St. Wendel zákazníkom po celom svete. Neoceniteľný je stále rastúci sortiment úkosovacích strojov od malých až po veľké.

Vývoj a konštrukcia je východiskovým bodom konštrukcií v 3D, založená na najnovších technológiách. Samozrejme s následným vývojom prototypov pre rôzne odvetvia.

Nástroje T:

Všetky mechanické know-how zložky – najmä patentované úkosovacie nástroje sú vyrábané v našej vlastnej výrobe CNC.

Stroje S:

Sú ručné stroje určené na zrážanie hrán vyrábané v sérii.

Stroje M:

Sú stredne veľké stroje pre mobilné a stacionárne zrážanie hrán a sú vyrábané s konštrukciou do celkovej dĺžky 38 metrov.

Stroje L:

Veľké zariadenia

Nenašli ste to, čo hľadáte?

Napíšte nám. Okrem produktov v katalógu máme v ponuke viac ako 100 000 položiek.

Kontaktný formulárKontaktné údaje
Priestor pre vašu správu*