Prvá akumulátorová jadrová vŕtačka FEIN AKBU 35

Prvá akumulátorová jadrová vŕtačka

FEIN AKBU 35

Nová malá korunková vŕtačka AKBU 35 je teraz dostupná v akumulátorovom prevedení. Extra úzky permanentný magnet s predmagnetizáciou umožňuje jednoduché a flexibilné narovnanie náradia na obrobku v každej polohe, aj vertikálne a nad hlavou. Ani pri odpojení zdroja napätia sa permanentný magnet neuvoľní. Akumulátorová jadrová vŕtačka je vybavená špeciálne vyvinutým – malým silným li-ion FEIN HighPower akumulátorom, ktorý je vybavený článkami odolnými voči vysokému prúdu pre trvale rýchly postup práce. Akumulátorová vŕtačka tak dosahuje maximálny výkon.

1-stupňová akumulátorová univerzálna jadrová vŕtačka spĺňa najvyššie požiadavky kvality. Vŕtačka FEIN AKBU 35 PMQ je vybavená pravotočivým/ľavotočivým chodom, upnutím nástroja MK2. Veľký rozsah zdvihu ponúka najvyššiu funkčnosť pre univerzálne práce. Bezuhlíkový motor FEIN PowerDrive s tachoelektronikou a akumulátorom Li-Ion FEIN HighPower s článkami odolnými voči vysokému prúdu zabezpečujú trvale rýchly postup práce.

 

 

Kompaktná korunková vŕtačka pre nedostupné miesta

Extrémne malá a ľahká 1-stupňová magnetická jadrová vŕtačka Kompakt je vďaka montážnej výške 169 mm ideálna na prácu v zúžených a na ťažko dostupných miestach. Vďaka nízkej hmotnosti, len 7,5 kg je manipulácia jednoduchá. Ľahko ju upnete vertikálne aj nad hlavou. Koncept s extrémnou odolnosťou voči opotrebovaniu a s dlhou životnosťou umožňuje vďaka bezvôľovému posuvu  presné výsledky vŕtania v tvrdých podmienkach priemyslu aj remeselnej praxe.

 

Náradie je vybavené vysoko výkonným, 1 100-wattovým motorom s tachoelektronikou a pravotočivým/ľavotočivým chodom pre rýchly postup práce pri všetkých aplikáciách ako jadrové vŕtanie, špirálové vŕtanie, rezanie závitov a zahlbovanie. Náradie je možné ovládať priestorovo nenáročne z oboch strán pomocou západky, vnútorného šesťhranu alebo vnútorného šesťhranu s rukoväťou v tvare T. Vďaka hnaciemu hriadeľu s výškou 90 mm je možné zaručiť aj pri vŕtaní do nosníka vysoký komfort ovládania.

FEIN KBC 35 umožňuje pohodlnú prácu aj v tých najužších priestoroch,  navyše s dobrým výhľadom na miesto vŕtania. Ovládacie prvky sú ľahko identifikovateľné a umiestnené v priamom zornom poli.

 

 

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Vyskúšajte korunkové vŕtačky FEIN vo vlastnej prevádzke na materiáli, ktorý používate a objavte výkony pri extrémne ťažkých vrtoch
VIAC INFO