Nové brúsne kotúče 3M Cubitron3 – Revolúcia v brúsení a rezaní

 

Nové brúsne kotúče 3M™ Cubitron™ 3 – Revolúcia v brúsení a rezaní

Po viac ako 40 rokoch konzistentného poskytovania maximálnej produktivity v brúsení vznikla v 3M opäť potreba prekonať a vylepšiť svoj vlastný hi-level produkt Cubitron II. Celý príbeh potreby vylepšenia neprekonateľného brusiva vznikol po vypočutí spätných väzieb od zákazníkov – zváračov, ktorý potrebovali následne zvary obrúsiť. Nová generácia brusív prináša ešte dokonalejšie vylepšenia technológie zrna, ktoré majú fakt prekvapivé výsledky a to nie len v rýchlosti brúsenia ale aj v životnosti.

3M prináša opäť revolučnú zmenu v oblasti brúsenia – 3M™ Cubitron™ 3.

Podľa oficiálnych údajov 3M, nové brúsne kotúče Cubitron 3 prinášajú neuveriteľné zlepšenia v porovnaní s ich predchodcom. Životnosť brúsnych kotúčov je o 50% dlhšia, pričom rýchlosť brúsenia sa zvýšila o 14%. V prípade rezných kotúčov Cubitron 3 deklaruje 3M až trojnásobne dlhšiu životnosť a zvýšenie rýchlosti rezu o 10%. Fíbrové kotúče Cubitron 3 preukázali tiež vynikajúcu rýchlosť rezania až o 36% na čiernej oceli a o 61% vyššiu rýchlosť obrúsenia na nerezovej oceli. Celkovo sa výrazne zvýšila aj životnosť fíbrových kotúčov – o 34% odstránia viac materiálu na čiernej oceli a o 50% na nerezovej oceli v porovnaní s predchádzajúcim modelom Cubitron II.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Využite naše 30 ročné skúsenosti s brúsnymi technológiami a dohodnite si testovanie priamo u vás. Pomôžeme vám násť to správne riešenie.
VIAC INFO

 

Aby sme si tieto tvrdenia overili, pustili sme sa v rámci uvedenia nových kotúčov do ich testovania aj my. Veru aj naše osobné skúšky a testy môžu len potvrdiť údaje preukazované 3M. Videá si môžete pozrieť na našom webe.

 

 

A keďže nové brúsne i rezné kotúče a fíbrové disky Cubitron 3 sú už dostupné, môžete sa tešiť na jednoduchý prechod na novú generáciu. Ich predchodcovia Cubitron II budú postupne nahradení novou generáciou s novými a zlepšenými parametrami. Budete mať k dispozícii širšiu ponuku produktov s lepšou výkonnosťou a optimalizovanou udržateľnosťou za rovnakú cenu ako doteraz.
3M™ Cubitron™ 3 je nový hi-level v oblasti brúsenia a rezných kotúčov. Jeho neuveriteľné výsledky a zlepšenia v životnosti a rýchlosti brúsenia robia z tejto inovácie absolútne nenahraditeľný nástroj v každej dielni, kde sa odstraňuje hrubí zvar. Áno, brusivá Cubitron sú síce drahšie ako bežné konvenčné brusivá, avšak množstvo, rýchlosť práce a minuté brusivo spočítané na konci dňa jednoznačne hovoria za kotúče Cubitron 3.

Včom spočíva vynovená technológia zrna Cubitron 3?

Presvedčte sa sami o úžasnom potenciáli nových brúsných kotúčov 3M™ Cubitron™ 3 a vyskúšajte ich.
Jednotlivé druhy tipy brúsnych, rezných a fibrových kotúčov nájdete v letákoch na našom webe.

 

BRÚSNE A REZNÉ KOTÚČE 3M CUBITRON3

Stiahnite si brožúru Brúsne a rezné kotúče 3M CUBITRON3 a porovnajte ich výkon s inými kotúčmi.
STIAHNUŤ

 

 

FÍBROVÉ KOTÚČE 3M CUBITRON3

Stiahnite si brožúru s novými fíbrovými kotúčmi 3M CUBITRON3 a porovnajte ich výkon inými kotúčmi.
STIAHNUŤ

 

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 43 – Jar/ Leto 2024

ČÍTAŤ VIAC

 


Nakúpte produkty 3M

  • 3M ™ Cubitron ™ 3 Fíbrové disky 1182C na nerezovú oceľ

  • 3M CUBITRON 3 Rezný kotúč 125 mm

  • 3M ™ Cubitron ™ 3 Fíbrové disky 1182C na čiernu oceľ

  • 3M CUBITRON™ 3 brúsny kotúč