Revolučný magnetický zverák FEIN VERSAMAG

 

FEIN VersaMAG – Magnetický zverák pre flexibilné a rýchle upínanie

Nový revolučný magnetický zverák FEIN VersaMAG prináša mobilitu a flexibilitu do pracovných priestorov. Umožňuje rýchle a presné upnutie materiálov na akúkoľvek magnetickú plochu.

Základom FEIN VersaMAG systému je výkonný permanentný magnet, ktorý umožňuje upnutie rôznych príslušenstiev, ako je zverák s upínacími čeľustami alebo odolná zváracia doska. Táto inovatívna technológia prináša nový význam slovám “versatile” a “magnetický”, čo znamená flexibilitu a magnetizmus v jednom.

 

FEIN VersaMAG mení pracovné prostredie tým, že umožňuje upevňovanie na akúkoľvek magnetickú plochu. S jeho pomocou môžu pracovníci rýchlo, presne a intuitívne upínať diely na vertikálnych plochách, či už ide o stavebné miesta alebo dielne. S príslušenstvom, ako sú upínacie čeľuste, je možné bezpečné zvieranie aj väčších materiálov. Zváracia doska ponúka skvelú alternatívu k drahým zváracím stolom, s kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou pre mobilné aj stacionárne použitie.

 

 

FEIN VersaMAG nielen zvyšuje efektivitu práce, ale aj pracovnú bezpečnosť. S permanentným magnetom a inovatívnym 2-rotorovým systémom dosahuje až 7 800 N zvieracej sily pre hrúbky materiálov nad 12 mm, pričom je možné aj zvieranie tenkých plechov od hrúbky 4 mm. Táto jednoduchá a intuitívna technológia minimalizuje riziko pracovných úrazov a umožňuje rýchle a bezpečné upínanie dielov.

 

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Využite naše 30 ročné skúsenosti s profesionálnym náradím a dohodnite si testovanie priamo u vás. Pomôžeme vám násť to správne riešenie.
VIAC INFO

 

A tým nekončíme …

Na vývoji ďalšieho príslušenstva sa už v centrále inovácií FEIN usilovne pracuje a čoskoro sa objaví v predaji: Univerzálna doska FEIN VersaMAG, ktorá ponúka široké možnosti využitia, napríklad ako držiak na tablet alebo ako upevnenie svietidla.

Vstúpte do novej éry upínania s FEIN VersaMAG a zlepšte svoju prácu s plechmi a inými materiálmi.

 

 

SŤIAHNITE SI AKCIOVÝ KATALÓG

Stiahnite si najnovšie vydanie akcie FEIN PRO FACTS a zistite viac o náradí priemyselnom FEIN
STIAHNUŤ

 

 

 

 

Prečítajte si ďalšie novinky zo sveta náradia

TECHNIA Report 42 – Jeseň / Zima 2023

ČÍTAŤ VIAC

 


 

Nakúpte protukty FEIN

  • Akumulátorový prestrihovač FEIN ABLK AMPSHARE

  • Magnetický zverák FEIN VERSAMAG

  • FEIN Multimaster FMM 300 START