Kompaktná korunková vŕtačka

Rozširujeme rad jadrových vŕtačiek

V minulom čísle sme vám prestavili robustnú extra veľkú korunkovú vŕtačku KBM110, dnes FEIN prináša presný opak – malý kompakt KBU 35 PQ.

Prvotriedna kvalita spracovania a vysoký krútiaci moment vysokovýkonného motora FEIN s elektronickým otáčkomerom zaistia dlhodobo rýchly postup práce – aj pri náročnom použití v priemyselnej a remeselnej výrobe. Vďaka mimoriadne veľkému zdvihu jadrovej vŕtačky viete suverénne vykonávať všetky vŕtacie práce: jadrové a špirálové vŕtanie, rezanie vnútorných závitov, ako aj hĺbenie a vystruhovanie – všetko s optimálnou ochranou a bezpečne.

 

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY ZO SVETA NÁRADIA

Prihláste sa na odber TECHNIA REPORT - magazínu zo sveta náradia.
Buďte medzi prvým, buďte v obraze.
PRIHLÁSIŤ SA

Bezpečné prichytenie permanentným magnetom

Vďaka permanentnému magnetu kompaktná KBU 35 PQ spoľahlivo drží – pracovník je chránený aj pri náhlom odpojení zdroja napätia a môže tak bezpečne vykonávať prácu aj vo výške a nad hlavou. Minimálna hmotnosť stroja a permanentného magnetu s predmagnetizáciou sa spolupodieľajú na bezpečnom, jednoduchom a flexibilnom uchytení náradia. Predmagnetizácia udrží vlastnú hmotnosť náradia. Magnetickú prídržnú silu zobrazuje LED na hornej strane vŕtacieho motora. Gyroskopický snímač naklopenia pri zošmyknutí a naklopení stroja ihneď bezpečne zastaví motor.

DOHODNITE SI PREDVEDENIE

Vyskúšajte korunkové vŕtačky FEIN vo vlastnej prevádzke na materiáli, ktorý používate a objavte výkony pri extrémne ťažkých vrtoch
VIAC INFO

 
Jadrová vŕtačka sa rozbieha zásadne pri najvyšších otáčkach. Stlačením tlačidla mínus môžete otáčky postupne znižovať. Tak vždy vŕtate so správnymi otáčkami.